Steve Bisciotti Marlyand Gıda Bankasına 1 milyon dolar bağışladı

Baltimore Raves’ın sahibi Steve Bisciotti, ABD vatandaşlarına yardım etmek için büyük bir adım attı.

4.4 Milyar dolar net servete sahip ve 2005 yılında en zengin Amerikalı iş adamlarının bir listesi olan Forbes‘da 400 kişi arasında 378. sırada yer almış olan Amerikalı iş adamı Steve Bisciotti, Maryland Gıda Bankası‘na büyük bir yardımda bulundu.

Stephen ve Renee Bisciotti vakfı, bütçelerinden ayırmış oldukları 1 milyon doları Covid-19 pandemisinden etkilenenleri desteklemek amacıyla Maryland Gıda Bankasına bağışladı.

Bugüne Kadar Aldığımız En Büyük Hediyeydi!”

Maryland Gıda Bankası başkanı ve CEO‘su Carmen Del Guercio, Marlyand Gıda Bankası‘na yapmış oldukları destekler konusunda başta Steve Bisciotti olmak üzere, Stephen ve Renee Bisciotti vakfına da teşekkürlerini ileterek şu sözleri söyledi;

“Bu bugüne kadar aldığımız en büyük hediyeydi. Diğer insanlara da yardım etmeleri konusunda ilham vereceğine eminim.”

Baltimore Ravens‘ın sahibi Steve Bisciotti;
Maryland Gıda Bankası, bu kriz sırasında Baltimore bölgesinde büyük işler yapıyor, en çok ihtiyacı olan kişilere gıda bankasından yardım yapmaya devam edeceğiz.” Sözlerini kullandı.

Stephen ve Renee Bisciotti vakfı, daha önceden de yapmış oldukları gıda ve nakit yardımlarıyla beraber bu yardımı da gerçekleştirerek insanların yanında olmaya devam ediyor. Diğer iş insanlarına da ilham olması dileğiyle.

Eğer hala okumadıysanız “Coronavirüs, NFL Maçlarına Engel Olabilir Mi?” adlı yazımızı okuyarak NFL sözcüsü Brian McCarthy‘nin Coronavirüs hakkında yapmış olduğu açıklama hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here