Sheila Ford Hamp, Colin Kaepernick'i Destekliyor | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Mrmiscellanious /CC-BY

Detroit Lions’un yeni sahibi olan Sheila Ford Hamp, Detroit Lions ve Colin Kaepernick arasındaki olası bir anlaşmayı destekleyeceğini dile getirdi. 

1963 yılında William Clay Ford Sr.’ın Detroit Lions’u almasıyla beraber neredeyse 80 yıl süren bir süreç boyunca Ford ailesinin elinde olan Detroit Lions, 2014 yılında William Clay Ford Sr.’ın ölümüyle beraber Martha Ford’un yönetimine geçmişti.  

2014 yılından bu yana Detroit Lions’un sahipliğini ve yöneticiliğini yapan Martha Ford, geçtiğimiz saatlerde istifa ettiğini açıklamıştı. 

Resmi bir açıklama yaparak istifasını bildiren Martha Ford; kızı Sheila Ford Hamp’ın artık Detroit Lions’un sahibi olacağını ve takımın geleceğinde onun kararlarının etkili olacağını belirtmişti. 

“Ailemizin, Detroit Lions ve Ulusal Futbol Ligi ile ilişkilendirilmesi büyük bir onurdu. Eşim ve ben neredeyse 6 yıl önce ele aldığımız bu aile geleneğine artık  Sheila’nın yol göstereceğini bildiriyor ve memnun olduğumuzu dile getiriyoruz. Sheila’nın üstün liderlik sağlayacağı ve rekabette mükemmelliğiyle beraber topluma olan bağlılığı oldukça açıktır.”  

Colin Kaepernick NFL'e Geri Dönebilir | Korumalı Futbol Türkiye
Copyright 2018 The Associated Press. All rights reserved. This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Detroit Lions’un yeni sahibi olan Sheila Ford Hamp ise bir konferans esnasında;  

“Koçlarımız ve genel müdürümüz onu getirmenin iyi bir fikir olduğunu düşünürse, bunu tamamen destekleyeceğim.” Sözlerini kullanarak;

2016’da milli marş esnasında polis vahşeti ve sosyal adaletsizliğe karşı bir eylem gerçekleştirmek adına diz çöktüğü için ligden uzaklaştırılan Colin Kaepernick’in Detroit Lions ile imzalaması olası olan bir anlaşmayı destekleyeceğini dile getirdi.  

Önceki makaleBreshad Perriman: Jets Hücumu Tehlikeli Olabilir
Sonraki makaleMike Tomlin, Steelers Oyuncularının Protestolarını Destekliyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here