San Fransisco 49ers, Sanal Mezuniyete Ev Sahipliği Yapacak.

San Fransisco 49ers ve Chegg Inc. Bu cuma 2020 yılının mezuniyet sınıfı için ülke genelindeki lise öğrencilerine sanal bir mezuniyet töreni gerçekleştirecek.

San Fransisco 49ers ve Chegg Inc. ülke genelindeki lise öğrencileri için sanal bir tören organize edeceklerini açıkladı, 30 mayıs’ta gerçekleşecek olan etkinliğin takımın internet sitesi olan 49ers.com, Youtube Twitter ve Facebook‘da 20:00‘da canlı olarak paylaşılacağı bildirildi.

Sanal mezuniyet, 49ers oyuncularının özel gösterilerini, müzik performanslarını ve ülke çapındaki hayranlarının mezuniyeti için her birinin tebrik mesajlarını içerecek.

“Mezuniyetlerinin Bir Parçası Olmaktan Gurur Duyuyoruz.”

Ayrıca STEM kariyeri yapmak isteyen ve altı yıllık bir program olan STEM Liderlik Enstitüsü‘nin ilk mezunu olan sınıf da onurlandırılacak.

San Fransisco 49ers topluluğunun başkan yardımcısı Jenni Luke;

“Bu kadar karışık zamanlarda, 2020 sınıfını onurlandırmamız ve sıkı çalışmalarını ödüllendirmemiz çok önemlidir. Özellikle STEM Liderlik Enstitüsü mezunlarımızın bu başarıyı elde etmek uğruna inanılmaz çaba ortaya koyduklarını ve fedakarlık gösterdiklerini biliyor ve mezuniyet günlerinin bir parçası olmaktan gurur duyoruz.” Diyerek mezun olacak öğrencileri ne kadar önemsediklerini açıkladı.

Ayrıca 2020 mezuniyet sınıfındaki kişilerin, sanal tören esnasında gösterilmek üzere tüm fotoğraflarını 49ers Graduation adresinden gönderebilecekleri açıklandı.

Öyle ki bu zor zamanlarda bile öğrencilerini düşünerek onlar için böylesine büyük bir organizasyon düzenlemek, oldukça takdir edilesi bir davranış. Yapılan çalışmalardan dolayı San Fransisco 49ers‘ı ve Chegg Inc.‘i tebrik ediyor, mezuniyet sınıfı için iyi dileklerimizi iletiyoruz.

Önceki makaleBucs GM Jason Licht: 2020 Sezonu Hakkında Endişem Yok.
Sonraki makaleChiefs, Patrick Mahomes İle Olan Anlaşmasını Uzatabilir.
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here