Ron Rivera Kanser Tedavisinin Son Aşamasını Tamamladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By All-Pro Reels /CC-BY-SA

Ron Rivera, kanserle olan savaşında emin adımlarla yürüyor!  

Washington Football Team’in 21 Ağustos’ta skuamöz hücreli kanser teşhisi konulan baş koçu Ron Rivera; geçtiğimiz saatlerde yaklaşık 2 buçuk aydır sürdürmüş olduğu kanser tedavisinin son turunu da başarılı bir şekilde atlatarak hastaneden taburcu oldu.  

Hastane çalışanları koç Rivera’yı neşelendirmek için sırayla dizilirken takım tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada Rivera‘nın galibiyeti; “Bu değişik bir pazartesi galibiyeti”. Sözleriyle ifade edildi.  

Ron Rivera her ne kadar kanser tedavisinin tüm turlarını başarıyla tamamlamış olsa da; halen takip randevularına katılmak ve ilerleyen haftalarda yaşanabilecek tüm sıkıntılardan dolayı testlere devam etmek zorunda olacak.  

NFL’de uzun yıllardır çalışmalar sergileyen ve yaptığı işler ile büyük destek toplayan tecrübeli antrenör Ron Rivera’ya sonsuz iyi dileklerimizi yolluyor ve bir an önce iyileşmesi için dua ediyoruz. 

Skuamöz Hücreli Karsinom Nedir?  

Skuamöz Hücreli Karsinom, cildin orta ve dış katmanlarını oluşturan  skuamöz hücrelerde gelişen yaygın bir cilt kanseri türüdür. Hayati olarak tehdit edici görülmese de bu kanser türü agresif davranışlar sergileyebilir.   

Önceki makaleOdell Beckham Jr. Sezona Veda Etti
Sonraki makaleCam Newton Yedeğe Alınması Hakkında Konuştu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here