Ron Rivera Kanser Tedavisinin Son Aşamasını Tamamladı

Ron Rivera, kanserle olan savaşında emin adımlarla yürüyor!  

Washington Football Team’in 21 Ağustos’ta skuamöz hücreli kanser teşhisi konulan baş koçu Ron Rivera; geçtiğimiz saatlerde yaklaşık 2 buçuk aydır sürdürmüş olduğu kanser tedavisinin son turunu da başarılı bir şekilde atlatarak hastaneden taburcu oldu.  

Hastane çalışanları koç Rivera’yı neşelendirmek için sırayla dizilirken takım tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada Rivera‘nın galibiyeti; “Bu değişik bir pazartesi galibiyeti”. Sözleriyle ifade edildi.  

Ron Rivera her ne kadar kanser tedavisinin tüm turlarını başarıyla tamamlamış olsa da; halen takip randevularına katılmak ve ilerleyen haftalarda yaşanabilecek tüm sıkıntılardan dolayı testlere devam etmek zorunda olacak.  

NFL’de uzun yıllardır çalışmalar sergileyen ve yaptığı işler ile büyük destek toplayan tecrübeli antrenör Ron Rivera’ya sonsuz iyi dileklerimizi yolluyor ve bir an önce iyileşmesi için dua ediyoruz. 

Skuamöz Hücreli Karsinom Nedir?  

Skuamöz Hücreli Karsinom, cildin orta ve dış katmanlarını oluşturan  skuamöz hücrelerde gelişen yaygın bir cilt kanseri türüdür. Hayati olarak tehdit edici görülmese de bu kanser türü agresif davranışlar sergileyebilir.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir