Reuben Foster, PUP Listesinden Çıkartıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By KA Sports Photos / CC-BY-SA Logo By Washington Football Team /CC-BY-SA

Reuben Foster tekrardan sahalara dönüyor.  

Washington Football Team, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile takımın  Linebacker  oyuncusu olan Reuben Foster’ı; Antrenman kamplarının başlangıç günü 27 Temmuz’da yerleştirmiş oldukları Physically Unable to Perform List (PUP)’dan çıkardıklarını bildirdi.  

Reuben Foster – Kariyer ve İstatistikler  

Reuben Foster, PUP Listesinden Çıkartıldı | Korumalı Futbol Türkiye

2017 NFL Draft’ın 1. round ve 31. Sırasından San Fransisco 49ers tarafından seçilmiş olan Foster; 9 Temmuz 2017 tarihinde San Fransisco 49ers ile; 4 yıl süreli 9,3 milyon dolarlık, 6,87 milyon dolar garantili ve +4,71 milyon dolarlık bir imzalama  bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzaladı.  

Ancak işler Foster için iyi gitmedi. Foster, 3 Temmuz 2018’de; ligin kişisel davranış politikasını ihlal ettiği gerekçesiyle 2 maç ceza aldı. Bu olayı atlattıktan hemen sonra ise 24 Kasım 2018’de bir aile içi şiddet davasıyla karşı karşıya kalan oyuncu; San Fransisco 49ers baş antrenörü Kyle Shanahan’ın “güvenilmesi oldukça zor” tabiriyle takım tarafından serbest bırakıldı.  

San Fransisco 49ers’taki 2 sezonluk kariyerinden sonra Washington Football Team’de yer almaya başlayan Foster; toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 84 Solo Tackles 
  • 17 Assist Tackles 
  • 10 Tackles for Loss  
  • 2 Pass Defended 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı. 

2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği üzere 16 maçta yer almış olan Foster; bu 16 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleCameron Smith Yeni Sezonda Oynayamayacak
Sonraki makaleNFLRA Yeni Sezon Protokolleri
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here