Philadelphia Eagles Taraftarlara Kapılarını Açıyor

Philadelphia Eagles, taraftarlarına müjde haberi verdi.  

Covid-19 salgının teşkil ettiği risklerden dolayı Lincoln Financial Field’da  gerçekleştirilen iç saha maçlarına taraftar kabul etmeme kararı almış olan Philadelphia Eagles, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; sezonun geriye kalan iç saha maçlarında Lincoln Financial Field’da  taraftarları ağırlayacaklarını bildirdi. 

Takım yönetimi tarafından yapılana açıklama ile birlikte; iç saha maçlarında ağırlanacak olan taraftar sayısının 7.500 olarak belirlendiği ifade edildi.  

Philadelphia Eagles Lincoln Financial Field | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Groupe Canam / CC-BY-SA

Philadelpiha Eagles’ın başkanı Don Smolenski, almış oldukları karara ilişkin olarak yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi;  

Eagles fanlarını Lincoln Financial Field’a geri getirmek için; yerel yetkililer, halk sağlığı uzmanları ve çeşitli NFL senaryolarıyla birlikte yakından çalışıyoruz. Pek çok düşünceli ve aktif tartışmadan sonra, taraftar deneyiminin bu pazar Lincoln Financial Field’a geri döneceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.”  

Philadelphia Eagles adına Vali Wolf, Belediye Başkanı Kenney ve ilgili temsilcilere, geçtiğimiz birkaç ay boyunca verdikleri destek ve rehberlik için teşekkür etmek istiyorum. Hepimiz yakın iletişim halinde kalmaya devam edeceğiz. Uyum sağlamaya hazır olacağız ve gerektiği gibi uyum sağlayacağız.”  

Konuyla İlgili Haber 

Pittsburgh Steelers Taraftarlara Kapılarını Açıyor 

Pittsburgh Steelers Taraftarlara Kapılarını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Bernard Gagnon / CC-BY-SA

 
Pittsburgh Steelers
, taraftarlarına müjde haberi verdi!  

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama  ile birlikte; sezonun geri kalanındaki iç saha maçlarında Heinz Field’da  taraftarlarını ağırlamak için Pennsyvlania eyaletinden onayı aldıklarını bildirdi.   

Pennsylvania Valisi Tom Wolf ve Pennyslvania Sağlık Departmanı, konuya ilişkin olarak yapmış oldukları açıklamada 10.000’den fazla kapasiteye sahip mekanlar için izin verilen maksimum doluluk oranının; maksimum kapasitenin %15’i olduğunu dile getirdi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir