NFL Sanal Sezon 29 mayısa kadar uzatılıyor
Korumalı Futbol Türkiye, NFL Açıklamaları Temsili Resmi

15 Mayıs‘ta sona ermesi gereken NFL Sanal Sezon, 29 Mayıs tarihine kadar uzatılıyor.
Bugün ligdeki 32 kulübün tümüne gönderilen bir bildiriye göre NFL Sanal Sezon‘unun 29 Mayıs‘a kadar uzatılması kararlaştırıldı.

NFL Network‘ten Ian Rapoport tarafından yapılan bir açıklamaya göre normalde 15 Mayıs Cuma günü sona erecek olan NFL Sanal Sezon, 29 Mayıs tarihine kadar uzatıldı.

Takımlara gönderilen bildiri, tüm takımların her zamanki gibi işlerini yapmaya devam etmeleri gerektiğini, bu olağanüstü zamanlarda NFL‘in çalışma şeklinde bir değişiklik olmayacağını ve tüm takımların offseason programına uymaları gerektiğini de açıklıyor.

NFL geleneksel programına uygun olarak tümm offseason programlarının 26 Haziran’a kadar sona ermesi gerekiyor.

Bu süreçte çokça sorulan soru ise Covid-19’un NFL’i nasıl etkileyeceği oldu. Bunun hakkında ise NFL Sözcüsü Brian McCarthy gerekli açıklamaları yaptı.

Yaşanacak olan gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

Önceki makaleMike Pouncey Sahalara Geri Mi Dönüyor?
Sonraki makaleT.Y Hilton: “Bir Colts Olarak Kalmak İstiyorum.”
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here