NFL Gündem 7 Haziran 2021

NFL Gündem 7 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 7 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 7 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

San Fransisco 49ers Kadrosuna S Tony Jefferson Giriyor, CB Briean Boddy-Calhoun Çıkıyor

San Fransisco 49ers, 9 Aralık 2020 tarihinden bu yana kadroda yer almakta olan 28 yaşındaki Cornerback oyuncusu Briean Boddy-Calhoun‘u serbest bırakmasıyla birlikte, daha önce, Arizona Cardinals ve Baltimore Ravens adına forma giymiş olan & Oklahoma Sooners çıkışlı 29 yaşındaki Safety oyuncusu Tony Jefferson ile ise anlaşma imzaladı.

OT Ja’Wuan James, Baltimore Ravens’a Katıldı

14 Mayıs 2021 tarihinde Denver Broncos tarafından serbest bırakılmış olan 28 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Ja’Wuan James, Baltimore Ravens ile; 2 yıl süreli, 3.5 milyon dolar değerinde, 5 milyon dolar teşvik içeren, 500,000 dolar garantili olan ve ayrıca eğer Mart ayında hala takımın kadrosunda ise elde edeceği ek 500,000 dolarlık bir bonus içeren bir anlaşma imzaladı.

Baltimore Ravens, RB Gus Edwards’la Kontratı Uzattı

Baltimore Ravens, 2018’den bu yana kadroda yer almakta olan & Rutgers Scarlet Knights çıkışlı 26 yaşındaki Running Back oyuncusu Gus Edwards ile; oyuncuyu 2023’e kadar kadroda tutacak olan, 2 yıl süreli ve 10 milyon dolar değerinde bir uzatma anlaşması imzaladı.

NFL Gündem 7 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

 • Auburn Tigers çıkışlı 23 yaşındaki Offensive Guard oyuncusu Marquel Harrell, Las Vegas Raiders tarafından feragat edildi
 • 5 Mayıs 2021’den bu yana Las Vegas Raiders kadrosunda yer almakta olan & Notre dame Fighting Irish çıkışlı & 33 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Sam Young, Raiders‘la tekrar anlaştı.
 • 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Nick Guggemos, Seattle Seahawks tarafından feragat edildi.
 • Daha önce Houston Texans kadrosunda yer almış olan & Stanford Cardinal çıkışlı 25 yaşındaki Outside Linebacker oyuncusu Peter Kalambayi, Denver Broncos’la anlaşma imzaladı.
 • Stony Brook Seawolves çıkışlı olan 27 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Chris Cooper, Las Vegas Raiders tarafından feragat edildi.
 • 2021 NFL Draft‘inin 6. Round ve 224. sırasından Philadelphia Eagles tarafından seçilmiş olan & LSU Tigers çıkışlı 22 yaşındaki Safety oyuncusu JaCoby Stevens, çaylak anlaşması imzaladı.
 • ,Kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olmasıyla birlikte daha önce de 2015-2018 tarihleri arasında Arizona Cardinals kadrosunda yer almış olan & Northern Iowa çıkışlı 29 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Xavier Williams, yine Arizona Cardinals ile, 1 yıllık anlaşma imzaladı
 • 6 Ocak 2021 tarihinden bu yana Arizona Cardinals kadrosunda olan & Penn State Nitanny Lions çıkışlı 24 yaşındaki Outside Linebacker oyuncusu Shareef Miller, serbest bırakıldı.
 • Daha önce Green Bay Packers, Tennessee Titans, Arizona Cardinals*, Jacksonville Jaguars kadrolarında yer almış olan & Arizona Wildcats çıkışlı 28 yaşındaki Outside Linebacker oyuncusu Reggie Gilbert, Detroit Lions ile anlaşma imzaladı.
 • 18 Mayıs 2021 tarihinde New England Patriots tarafından serbest bırakılmış olan & UCLA Bruins çıkışlı 25 yaşındaki Guard oyuncusu Najee Toran, Washington Football Team ile anlaşma imzaladı.
 • Daha önce, Detroit Lions, Cleveland Browns, Philadelphia Eagles*, Miami Dolphins Oakland Raiders, Houston Roughnecks (XFL), Jacksonville Jaguars* kadrolarında yer almış olan & Auburn Tigers çıkışlı 29 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Gabe Wright, Washington Football Team ile anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.