OT Ja’Wuan James, Baltimore Ravens’a Katıldı

OT Ja'Wuan James, Baltimore Ravens'a Katıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Baltimore Ravens” by Erik Drost is licensed under CC BY 2.0.

Baltimore Ravens, Offensive Tackle Oyuncusu Ja’Wuan James’le Anlaşma İmzaladı

14 Mayıs 2021 tarihinde Denver Broncos tarafından serbest bırakılmış olan & Tennessee Volunteers çıkışlı 28 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Ja’Wuan James, Baltimore Ravens ile; 2 yıl süreli, 3.5 milyon dolar değerinde, 5 milyon dolar teşvik içeren, 500,000 dolar garantili olan ve ayrıca eğer Mart ayında hala takımın kadrosunda ise elde edeceği ek 500,000 dolarlık bir bonus içeren bir anlaşma imzaladı.

(Offensive Tackle) Ja’Wuan James – Kariyer ve İstatistikler

2014 NFL Draft‘ının 1. Round ve 19. sırasından Miami Dolphins Tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu James, 19 Haziran 2014 tarihinde Miami Dolphins ile; 4 yıl süreli, 8.42 milyon dolar değerinde, %100 garantili ve 4.44 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 2 takım -Miami Dolphins, Denver Broncos- adına sahaya çıkmış olan James, 7 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 4 Fumbles Recovered
  • 4 Solo Tackles

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;

  • 2014 PFWA All-Rookie Team

Ödülünü de elde etti ve içlerinden 1’i Playoff maçı olmak üzere 66 maçta forma giydi.

Offensive Tackle oyuncusu Ja’Wuan James; 7 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 66 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.