NFL Gündem 30 Ocak 2021

NFL Gündem ’de Bugün 30 Ocak 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? hepsini sizler için derledik! NFL Gündem başlıyor!

Mike Pettine Green Bay Packers’a Veda Etti (NFL – NFC)

2018-2020 sezonlarında Defensive Coordinator olarak Green Bay Packers’a hizmet eden Mike Pettine’nin Packers’taki serüveni sona erdi.

1193’ten bu yana 9 ayrı takımın kadrosunda farklı pozisyonlarda görev almış olan Mike Pettine, 2021 sezonunda Packers’a geri dönmeyecek.

Detroit Lions Dom Capers’ı Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

Detroit Lions, geçtiğimiz sezonda Minnesota Vikings‘de Senior Defensive Assistant pozisyonda görev yapmış olan Dom Capers‘ı yine aynı pozisyonu üstlenmesi adına kadrosuna kattı.

Matthew Stafford Detroit Lions’tan Transfer mi Ediliyor? (NFL – NFC)

Son dönemde koç kadrosunda yaptığı aktif faaliyetler ile yeni sezon için büyük bir hazırlık içerisinde bulunan Detroit Lions’ın; 7 Şubat’ta Tampa Bay Buccaneers – Kansas City Chiefs arasında gerçekleştirilecek olan Super Bowl LV öncesinde tecrübeli Quarterback oyuncusu Matthew Stafford ile yollarını ayırması ve oyuncunun transfer edilmesi bekleniyor.

J.J. Watt Houston Texans’tan Sonra Emekliye Ayrılacak mı? (NFC – AFC)

2020 yılının Mayıs ayının 28’inde yaptığı açıklamada şu anda yeni bir anlaşma arayışında olmadığını ifade eden J.J. Watt‘ın 2014’de imzaladığı uzatma anlaşması bu sona erme noktasına gelmişken, NFL gündemine oturan konulardan biri ise J.J. Watt’ın Houston Texans’tan sonra ne yapacağı oldu.

Öyle ki konu çerçevesinde ortaya atılan iddialarda tecrübeli Defensive End oyuncusunun emekliye ayrılacağı gibi ifadeler de yer almışken ne Houston Texans‘tan ne de J.J. Watt‘dan buna hitaben bir açıklama dile getirilmedi.

Atlanta Falcons T.J. Yates’i Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

Atlanta Falcons; daha önce Houston Texans‘ta Assistant QBs Coach olarak görev yapmış olan T.J. Yates‘i Passing Game Specialist pozisyonunu üstlenmesi adına kadrosuna ekledi.

Buffalo Bills Oyuncularına Para Cezası (NFL – AFC)

Buffalo Bills‘in Quarterback oyuncusu Josh Allen, Guard oyuncusu Jon Feliciano ve Offensive Tackle oyuncusu Dion Dawkins; yaptıkları sportmen olmayan davranışlar çerçevesinde sırasıyla $15000, $10000, $10000 para cezasına çarptırıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir