NFL Gündem 29 Ocak 2021

NFL’de Bugün 29 Ocak 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? hepsini sizler için derledik! NFL Gündem başlıyor!

Ben Roethlisberger 1 Sezon Daha Sahada Olmayı İstiyor (NFL – AFC)

39 yaşında NFL’deki 18. sezonuna giriş yapan tecrübeli Quarterback oyuncusu Ben Roethlisberger, kariyerinin baş tacı ve aşık olduğu takım olan Pittsburgh Steelers‘da -maaşı umursamadan ne pahasına olursa olsun- 1 sezon daha devam etmek istiyor.

Ben Roethlisberger; “Elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum.”

Detroit Lions Duce Staley, Mark Brunell ve Mark DeLeone’u Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

Son dönemde koçluk kadrosunda yaptığı aktif çalışmalar ile çokça gündeme gelen Detroit Lions; bu seferde Duce Staley’i Assistant Head Coach/ Running Backs Coach, eski Quarterback oyuncusu Mark Brunell’i Quarterbacks Coach ve Mark DeLeone’u ise Inside Linebacker Coach pozisyonunu üstlenmesi adına kadrosuna kattı.

Todd Downin ve Shane Bown İçin Terfi Kararı (NFL – AFC)

Tennessee Titans; 2019-2020 sezonlarında Tight Ends Coach pozisyonunda görev yapan Todd Downing‘i Offensive Coordinator pozisyonuna, 2018-2020 sezonlarında Outside Linebackers Coach pozisyonunda görev yapmış olan Shane Bowen‘i ise Defensive Coordinator pozisyonuna yükseltme kararı aldı.

Houston Texans Lovie Smith’i Kadrosuna Kattı (NFL – AFC)

Houston Texans; 2016-2020 sezonlarında Illinois Fighting Illini FB adına Head Coach pozisyonunda görev yapmış olan Lovie Smith‘i Defensive Coordinator pozisyonunu üstlenmesi adına kadrosuna kattı.

Chicago Bears’tan Bill Shuey İçin Terfi, Bill McGovern İçin İstihdam (NFL – AFC)

Chicago Bears; Bill Shuey‘i Outside Linebackers Coach pozisyonuna yükseltti ve daha önce Nebraska Cornhuskers‘da Defensive Assistant görevini yapış olan Bill McGovern‘i de Inside Linebackers Coach pozisyonunu üstlenmesi adına kadrosuna kattı.

Atlanta Falcons Kyle Smith’i Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

Daha öncesinde 7 sezon boyunca Washington Football Team‘de görev almış olan Kyle Smith; Vice President of Player Personnel pozisyonunda görev yapmak üzere Atlanta Falcons kadrosuna katıldı.

Seattle Seahawks Andy Dickerson’ı Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

27 Ocak Gündemi‘nde Shane Waldron‘u Offensive Coordinator pozisyonunu üstlenmesi adına kadrosuna katarak gündeme gelen Seahawks; bu sefer de Run-Game Coordinator pozisyonunda görev yapması adına Andy Dickerson‘ı kadrosuna kattı.

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir