NFL Gündem 28 Mayıs 2021

NFL Gündem 28 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 28 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 28 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Buffalo Bills, Long Snapper Oyuncusu Reid Ferguson ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Buffalo Bills, 2016’da profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmasından bu yana kadroda forma giymekte olan 27 yaşındaki Long Snapper oyuncusu Reid Ferguson ile; oyuncuyu 2024’e kadar kadroda tutacak olan 3 yıl süreli ve 675,000 dolar imzalama bonusu içeren bir uzatma anlaşması imzalayarak Ferguson’ı, “ligin en yüksek ödemesini alan Long Snapper oyuncusu” yaptı.

Linebacker Oyuncusu James Burgess, 49ers’a Katıldı

Bu zamana kadar; Miami Dolphins* (x2), San Diego Chargers*, Baltimore Ravens*, Jacksonville Jaguars*, Cleveland Browns, New York Jets, Atlanta Falcons* ve Green Bay Packers takımlarının kadrolarında yer almış olan 27 yaşındaki Linebacker oyuncusu James Burgess, imzalamış olduğu 1 yıl süreli bir anlaşma çerçevesinde San Fransisco 49ers kadrosuna katıldı.

6 Maç Askıya Alınmış Olan Offensive Tackle Oyuncusu Jared Veldheer Tekrardan Emekliye Ayrılıyor

Kendi açıklamalarına göre “Anormal derecede düşük testosteron” sebebiyle Clomid kullanımı için reçeteye sahip olması çerçevesinde 6 maçlık bir askıya alınma durumu yaşamış olan 33 yaşındaki tecrübeli Offensive Tackle oyuncusu Jared Veldheer, tekrardan sahalara veda ederek profesyonel futbol kariyerini tekrardan emeklilikle sonlandırıyor.

NFL Gündem 28 Mayıs 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Tampa Bay Buccaneers, takımla birlikte 12. sezonuna giriş yapmakta olan Mike Greenberg‘ü Futbol Yönetimi Başkan Yardımcılığı pozisyonuna (VP of Football Administration), takımla birlikte 6. sezonuna giriş yapmakta olan John Spytek‘i ise Oyuncu Personeli Başkan Yardımcılığı (VP of Player Personnel) pozisyonuna terfi ettirdi.
  • 18 Mart 2021 tarihinden bu yanan New York Jets kadrosunda yer almakta olan 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Corey Davis, omzundan sakatlandı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir