NFL Gündem 24 Ağustos 2021

NFL Gündem 24 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 24 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 24 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Quarterback Oyuncusu Josh Rosen, Atlanta Falcons’a Katılıyor

Atlanta Falcons, 17 Ağustos 2021 tarihinde San Fransisco 49ers tarafından feragat edilmiş olan & UCLA Bruins çıkışlı 24 yaşındaki Quarterback oyuncusu Josh Rosen‘le anlaşma imzalıyor.

Carolina Panthers, Wide Receiver Oyuncusu Robby Anderson ile Yola Devam Ediyor

Carolina Panthers, 1 Nisan 2020 tarihinden bu yana Carolina Panthers kadrosunda forma giymekte olan & Temple Owls çıkışlı 28 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Robert Steven Anderson ile 20 milyon doları garantili olmak üzere 29.5 milyon dolar değerinde olan 2 sezonluk bir uzatma anlaşması imzaladı.

Jacksonville Jaguars’ın Çaylak Runnig Back’i Travis Etienne Sezona Veda Mı Ediyor?

2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 25. sırasından Jacksonville Jaguars tarafından seçilmiş ve 19 Temmuz 2021 tarihinde çaylak anlaşması imzalamış olan & Clemson Tigers çıkışlı 22 yaşındaki Quarterback oyuncusu Travis Etienne, yaşamış olduğu Lisfranc sakatlığı sebebiyle bıçak altına yatacak. Oyuncunun bir süre boyunca sahalardan uzak olması bekleniyor.

Cornerback Oyuncusu John Reid, Seattle Seahawks’a Transfer Oldu

Houston Texans, 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Penn State Nittany Lions çıkışlı 25 yaşındaki Cornerback oyuncusu John Reid‘i, 2023 NFL Draft Koşullu 7. Round seçimi karşılığında Seattle Seahawks’a transfer etti.

Wide Receiver Oyuncusu Davion Davis, 2 Maç Askıya Alındı

Cleveland Browns kadrosunda forma giymekte olan & Sam Houston Bearkats çıkışlı 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Davion Davis, ligin “madde bağımlılığı politikasını ihlal etmesi sebebiyle” 2021 regular-season’ının ilk 2 maçında sahaya çıkmamak üzere askıya alındı.

NFL Gündem 24 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Buffalo Bills kadrosunda forma giymekte olan; UCF Knights çıkışlı 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Gabriel Davis ve SMU Mustangs çıkışlı 32 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Cole Beasley‘nin Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı.
  • Chicago Bears kadrosunda forma giymekte olan; Georgia Bulldogs & Ohio State Buckeyes çıkışlı 22 yaşındaki Quarterback oyuncusu Justin Field (#1), Preseason finali olan Tennessee Titans karşılaşmasında Bears adına Starting Quarterback olarak sahada olacak.
  • Tampa Bay Buccaneers‘ın & South Carolina Gamecocks çıkışlı 34 yaşındaki Placekicker oyuncusu Ryan Succop‘ın Covid-19 test sonucu pozitif çıktı.
  • Detroit Lions kadrosunda forma giymekte olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 22 yaşındaki Running Back oyuncusu D’Andre Swift, bir kasık sakatlığı ile karşı karşıya, oyuncunun -takımının- sezon açılış maçında forma giymemesi bekleniyor.

NFL Gündem 24 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

  • Miami Dolphins – Wide Receiver Oyuncusu Lynn Bowden (23)
  • Arizona Cardinals – Defensive Lineman Oyuncusu Jack Crawford (32)

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

  • Los Angeles Chargers – Safety Oyuncusu Nasir Adderley (23),
  • Los Angeles Rams – Punter Oyuncusu Corey Bojorguez (24)

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 23 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.