NFL Gündem 22 Temmuz 2021

NFL Gündem 22 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 22 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 22 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Linebacker Oyuncusu Vince Williams Sahalara Veda Etti

Florida State Seminoles çıkışlı 31 yaşındaki Linebacker oyuncusu Vince Williams, tamamını Pittsburgh Steelers‘ta geçirmiş olduğu 8 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

LB Ernest Jones Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

Los Angeles Rams, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 103. sırasından seçmiş oldukları & South Carolina Gamecocks çıkışlı 23 yaşındaki Linebacker oyuncusu Ernest Jones ile anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardı.

Quarterback Oyuncusu Jake Luton Covid-19’a Yakalandı

Jacksonville Jaguars’ın 25 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jake Luton, yaptırmış olduğu Covid-19 testinin sonucunun pozitif çıkması çerçevesinde Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

NFL Gündem 22 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 21 Temmuz 2021 tarihinde Arizona Cardinals tarafından serbest bırakılmış olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 25 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Lamont Gaillard, Cincinnati Bengals kadrosuna katıldı.
  • Dallas Cowboys; 27 yaşındaki 4x Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Amari Cooper’ı Ayak Bileği sakatlığı sebebiyle, 29 yaşındaki Second-team All-Pro (2017) & 2x Pro Bowler Defensive End oyuncusu DeMarcus Lawrence’i Sırt sakatlığı sebebiyle, 23 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Trysten Hill’i Diz sakatlığı sebebiyle, 33 yaşındaki First-team All-Pro (2017) & Pro Bowler Placekicekr oyuncusu Greg Zuerlein’ı Sırt sakatlığı sebebiyle, 23 yaşındaki Defensive End oyuncusu Chauncey Golston’ı Hamstring sakatlığı sebebiyle, 24 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Mitch Hyatt’ı ise Diz sakatlığı sebebiyle; “Fiziki Olarak Performans Göstermeye Olanaksız” (Physically Unable to Perform (PUP)) listesine; 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu T.J. Vasher’ı ise Non-Football Injury (NFI) listesine yerleştirdi.
  • Arizona Cardinals, 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu Denis Gardeck’i; “Fiziki Olarak Performans Göstermeye Olanaksız” (Physically Unable to Perform (PUP)) listesine yerleştirdi.
  • New York Giants, 2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 20. sırasından seçmiş oldukları & Florida Gators çıkışlı 20 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Kadarius Toney’yi Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.
  • Tennessee Titans, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 100. sırasından seçmiş oldukları & Washington Huskies çıkışlı 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Elijah Molden ile çaylak anlaşması şartlarında uzlaşmaya vardı.
  • Carolina Panthers, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 83. sırasından seçmiş oldukları & Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 21 yaşındaki Tight End oyuncusu Tommy Tremble ile çaylak anlaşması şartlarında uzlaşmaya vardı.
  • New England Patriots; 30 yaşındaki 2x First Team All-Pro, 4x Pro Bowler Cornerback oyuncusu Stephon Gilmore, 24 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jarrett Stidham ve 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Chase Winovich’i “Fiziki Olarak Performans Göstermeye Olanaksız” (Physically Unable to Perform (PUP)) listesine yerleştirdi.
  • Baltimore Ravens, 27 yaşındaki First-team All-Pro (2019), Pro Bowler Offensive Tackle oyuncusu Ronnie Stanley’yi “Fiziki Olarak Performans Göstermeye Olanaksız” (Physically Unable to Perform (PUP)) listesine, 29 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Ja’Wuan James’i ise Non-Football Injury (NFI) listesine yerleştirdi.
  • New York Giants, daha önce Green Bay Packers‘ta forma giymiş olan & Ohio State Buckeyes çıkışlı 23 yaşındaki Running Back oyuncusu Mike Weber ve Jordyn Peters ile anlaşma imzaladı.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 21 Temmuz 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir