NFL Gündem 21 Temmuz 2021

NFL Gündem 21 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 21 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 21 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

San Fransisco 49ers, Fred Warner’la Yola Devam Ediyor

San Fransisco 49ers, 2018’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & BYU Cougars çıkışlı 24 yaşındaki First Team-All-Pro (2020), Pro Bowler LB Fred Warner ile 5 yıl süreli ve 40.5 milyon doları garantili olmak üzere +95 milyon dolar değerinde olan bir uzatma anlaşması imzaladı.

DT Christian Barmore Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

New England Patriots, 2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 38. sırasından seçmiş oldukları & Alabama Crimson Tide çıkışlı 21 yaşındaki “2021 College Football Playoff National Championship defensive MVP” ödüllü Defensive Tackle oyuncusu Christian Barmore ile çaylak anlaşması imzaladı.

DB Brandon Stephens Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

Baltimore Ravens, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 104. sırasından seçmiş oldukları & UCLA Bruins ve SMU Mustangs çıkışlı olan 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Brandon Stephens ile çaylak anlaşması imzaladı.

OL Robert Hainsey Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

Tampa Bay Buccaneers, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 95. sırasından seçmiş oldukları & Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 22 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Robert Hainsey ile çaylak anlaşması imzaladı.

OL Lamont Gaillard, Arizona’ya Veda Etti

Arizona Cardinals, 2019’da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 25 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Lamont Gaillard ile yollarını ayırarak oyuncuyu serbest bıraktı.

Center Kendrick Green Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

Pittsburgh Steelers, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 87. sırasından seçmiş oldukları & Illinois Fighting Illini çıkışlı 22 yaşındaki Center oyuncusu Kendrick Green ile çaylak anlaşması imzaladı.

NFL Gündem 21 Temmuz 2021 | Gündemin Geri kalanında Hızını Alamayanlar

  • Dallas Cowboys, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 84. sırasından seçmiş oldukları & Iowa Hawkeyes çıkışlı 23 yaşındaki Defensive End oyuncusu Chuancey Golston ve Draft‘in 3. Round ve 99. sırasından seçmiş oldukları & Oregon State Beavers çıkışlı 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Nahshon Wright ile çaylak anlaşması imzaladı.
  • Detroit Lions’ın Ohio State Buckeyes çıkışlı olan 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Jeff Okudah, Core bölgesinin bir tarafından yaşadığı yırtığa rağmen bölgenin 2 tarafından da cerrahi operasyon geçirmek üzere bıçak altına yattı.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 20 Temmuz 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir