NFL Gündem 2 Şubat 2021

NFL Gündem ’de Bugün 2 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini NFL Gündem 2 Şubat‘ta sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Super Bowl LV’de 25.000 Taraftarın Katılımı Bekleniyor

Tampa Bay Buccaneers‘ın Kansas City Chiefs ile 7 Şubat‘ta Raymond James Stadyumu‘nda karşılaşacağı Super Bowl LV için 25.000 taraftarın katılım göstermesi bekleniyor.

Katılımı beklenen 25.000 kişinin 7.500’ü, NFL tarafından bedava bilet verilecek olan aşılanmış sağlık çalışanları olacak.

George Kittle’dan Jimmy Garoppolo Hakkında “Onunla Birlikte Bir Super Bowl Kazanabiliriz”

San Fransisco 49ers‘ın Tight End oyuncusu George Kittle, bugün yapmış olduğu değerlendirmede takımın Quarterback‘i Jimmy Garoppolo hakkında konuştu.

Jimmy Garoppolo‘yu “İnanılmaz Quarterback” olarak niteleyen George Kittle; “Sanırım Jimmy Garoppolo ile birlikte bir Super Bowl kazanabiliriz. Onun saha içinde ve dışındaki liderlik becerileri hakkında yeterince konuşamam bile.” sözlerini ifade ederek Jimmy Garoppolo hakkındaki görüşlerini ifade etti.

New Orleans Saints Kris Richard’ı Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

Saints; 2018-2019 sezonlarında Dallas Cowboys adına Defensive Backs Coach & Passing Game Coordinator pozisyonlarını üstlenmiş olan Kris Richard‘ı Secondary Coach pozisyonunda görev yapmak üzere kadrosuna kattı.

New York Jets Koçluk Kadrosuna 2 Yeni Yüzü Ekledi (NFL – AFC)

Jets; Robert Saleh‘in başında olduğu koçluk kadrosuna, daha önce Philadelphia Eagles’ta Defensive Backs Coach görevini üstlenen Marquand Manuel‘i Safeties Coach pozisyonunda; 2020 sezonunda San Fransisco 49ers adına Defensive Backs Coah pozisyonunda görev yapmış olan Tony Oden’ı ise Senior Defensive Assistant/Cornerbacks Coach pozisyonunda görev yapması adına kadrosuna kattı.

Chicago Bears Mike Adams’ı Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

Chicago Bears; 4 Mart 2020‘de profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak NFL‘le yollarını ayıran ve emekliye ayrılan Pro Bowler Safety oyuncusu Mike Adams’ı Assistant Defensive Backs Coach pozisyonunu üstlenmesi adına kadrosuna kattı.

Miami Dolphins’in İkili Offensive Coordinator Taktiği (NFL – AFC)

Miami Dolphins, 2018 – 2020 sezonlarında farklı pozisyonlarda görev yapmış olan Eric Studesville ve George Godsey‘i Offensive Co-Coordinators pozisyonu altında birleştirerek ikili offensive coordinator stratejisini kullanmaya başladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir