NFL Gündem 1 Şubat 2021

NFL Gündem ’de Bugün 1 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini NFL Gündem 1 Şubat‘ta sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Matt LaFleur: “Aaron Rodgers’ın 2021’de Packers’ın QB’i Olacağına Şüphe Yok”

Green Bay Packers‘ın Baş Koçu Matt LaFleur, gün içerisinde yapmış olduğu açıklamada; takımın CEO‘su olan Mark Murphey‘nin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayı destekleyecek yönde bir ifade kullanarak Aaron Rodgers’ın kadrodaki bekası hakkında konuştu.

LaFleur, tecrübeli oyuncu hakkında; ““Aaron Rodgers’ın 2021’de Packers’ın QB’i olacağına şüphe yok” sözlerini dile getirerek Aaron Rodgers‘ı takımda ne denli istediklerini ifade etti.

Jason Witten Libery Christian Okulunun Baş Koçu Oldu

28 Ocak 2021 tarihinde NFL‘le ilişkisini keserek profesyonel futbol kariyerinden emekli olduğunu açıklayan Tight End oyuncusu Jason Witten, Liberty Christian okulunun futbol takımında Baş Koçluk görevinde görev yapmaya başlayarak futbolu tekrardan hayatına soktu.

Tom Brady’den Bill Belichick’e “İnanılmaz Derecede Minnettarım”

Profesyonel futbol kariyerinde 10. Super Bowl‘una çıkmaya hazırlanan Tom Brady, gün içerisinde yapmış olduğu açıklamada kariyerinde Bill Belichick’in yerini değerlendirdi.

Brady, yapmış olduğu açıklamada; “Onunla harika bir ilişkim var, bir koç olarak hayatımda ifade ettiği şey için inanılmaz derecede minnettarım. Onun desteği ve öğretileri olmadan kariyerimdeki bir şeyi kesinlikle başaramazdım.”

(Tom Brady – Bill Belichick’in kendi kariyeri hakkındaki yeri hakkında yaptığı açıklama – Kısaltılmıştır.)

L’Jarius Sneed Tekrardan Sahalarda

Kansas City Chiefs‘in Defensive Back oyuncusu L’Jarius Sneed Concussion Protokolünden çıkarak tekrardan sahalara döndü ve bugün antrenmanda boy gösterdi.

Pittsburgh Steelers Adrian Klemm’i Terfi Ettirdi (NFL – AFC)

Steelers, son 2 sezondur kadroda Assistant Offensive Line Coach olarak görev yapmakta olan Adrian Klemm‘i Offensive Line Coach pozisyonuna yükseltti.

Indianapolis Colts Jalen Morton ve J.J. Nelson ile Anlaşma İmzaladı (NFL – AFC)

Colts, Quarterback oyuncusu Jalen Morton ve Wide Receiver oyuncusu J.J. Nelson ile Reserve/Future anlaşması imzaladı.

Gronkowski’den Travis Kelce’ye “Chiefs Hücumundaki En İyi Oyuncu”

NFL‘in sevilen yüzlerinden biri olan Rob Gronkowski, güç içerisinde yaptığı açıklamalarda Chiefs‘in Tight End oyuncusu Travis Kelce hakkında konuştu.

Kendisi de aynı pozisyonda oynayan Gronkowski, Travis Kelce’yi “Chiefs hücumundaki en iyi oyuncu.” olarak niteledi.

Demarcus Robinson ve Daniel Kilgore Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirildi (NFL – AFC)

Kansas City Chiefs, Wide Receiver oyuncusu Demarcus Robinson ile Center oyuncusu Daniel Kilgore‘u Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir