NFL Gündem 11 Şubat 2021

NFL Gündem 11 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 11 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Patrick Mahomes’un Ameliyatı Başarılı Geçti (NFL – AFC)

Kansas City Chiefs’in genç starı Patrick Mahomes’un ayak parmağından olduğu ameliyat bugün sonuçlandı.

Quarterback oyuncusu Mahomes, her şeyi plana uygun bir şekilde sona eren ameliyat sonrasında; birkaç hafta sürmesi beklenen rehabilitasyon sürecine giriş yaptı.

Cameron Brate: “Kupayı Düşürseydim Emekli Olmak Zorunda Kalırdım” (NFL – NFC)

Tampa Bay Buccaneers‘ta ulusal şampiyonluk kutlamaları hız kesmeden devam ederken; takımın Hillsborough Nehri‘nde gerçekleştirdikleri bir diğer kutlamada gözler Tom Brady ve Cameron Brate‘in üstündeydi,

öyle ki Tom Brady bir tekneden diğerine Lombardi Kupasını fırlatırken, onu yakalayan Cameron Brate ise, kendisine sorulan “düşürseydin ne olurdu?” sorusuna şu şekilde cevap verdi;

“Düşürmüş olsa mıydım? Sanırım emekli olmak zorunda kalırdım. Bu harikaydı, bunu daha önce konuşmuştuk, harika bir atıştı. Yani, Tom Brady’den ne beklersiniz ki? Harika bir atış.”

Devin White Zafer Kutlamasını Atın Üstünde Gerçekleştirdi (NFL – NFC)

Tampa Bay Buccaneers‘ın Linebacker oyuncusu Devin White, Lombardi Kupası elindeyken atıyla stadyumun içerisinde bir tur atmak için izin alarak, ulusal şampiyonluklarını kutladı.

Minnesota Vikings’ten LT Riley Reiff’e 1 Milyon Dolar Bonus

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Minnesota Vikings; Reserve/Covid-19 listesinde olması sebebiyle sezonun final maçını kaçırmış olan Left Tackle oyuncusu Riley Reiff ‘e 1 milyon dolar bonus vermek üzere; oyuncunun kontratını tekrardan düzenledi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir