NFL Gündem 1 Ağustos 2021

NFL Gündem 1 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 1 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 1 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Browns, RB Nick Chubb ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Cleveland Browns, bununla birlikte bugün ise; 2018’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 25 yaşındaki 2x Pro Bowler Running Back oyuncusu Nick Chubb ile 20 milyon doları garantili olmak çerçevesinde 36.6 milyon dolarlık bir değere sahip olan 3 yıllık bir uzatma anlaşması imzaladı.

QB Sean Mannion, Seattle Seahawks ile Anlaşma İmzaladı

Daha önce Minnesota Vikings kadrosunda forma giymiş olan 29 yaşındaki Quarterback oyuncusu Sean Mannion, gün içerisinde 27 yaşındaki Quarterback oyuncusu Danny Etling’i feragat ederek gündeme gelmiş olan Seattle Seahawks ile anlaşma imzalayarak yeni evi olan Seattle’a merhaba dedi.

NFL Gündem 1 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Geçtiğimiz günlerde feragate dilmiş olan 28 yaşındaki Placekicker oyuncusu Sam Ficken, Placekicker oyuncusu Blake Haubeil’i feragat etmiş olan Tennessee Titans kadrosuna katılarak yeni evine merhaba dedi.

  • Defensive Tackle oyuncusu olan 24 yaşındaki Daron Payne, mensubu olduğu takım olan Washington Football Team tarafından Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

  • Las Vegas Raiders, Placekicker oyuncusu olan Dominik Eberle ile tekrardan anlaşma imzalayarak bağları sıklaştırdı.

  • 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Mike Gesicki, 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Adam Shaheen ve bir diğer 25 yaşındaki Tight End oyuncusu olan Cethan Carter, mensupları olduğu takım olan Miami Dolphins tarafından, Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildiler.

  • Atlanta Falcons, 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu olan Tuzar Skipper ile anlaşma imzalayarak Skipper’ı kadrosuna kattı.

  • Denver Broncos, 23 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Rojesterman Farris ile anlaşma imzalayarak Farris‘i kadrosuna kattı.

  • Tight End oyuncusu Briley Moore, mensubu olduğu takım olan Tennessee Titans tarafından Injured Reserve listesine eklendi.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 31 Temmuz 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.