New Orleans Saints Taraftarlara Kapılarını Açıyor

New Orleans Saints Taraftarlara Kapılarını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Mercedes-Benz Superdome” by Austin Kirk is licensed under CC BY 2.0. (Cropped)

New Orleans Saints Taraftarlarına Sevindirici Haber Geldi

Saints, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; New Orleans Belediye Başkanı LaToya Cantrell’la yapılan görüşmeler sonrasında Saints taraftarlarının Mercedes-Benz Superdome’da gerçekleştirilen iç saha maçlarına katılımı için kademeli bir katılım sistemini kabul ettiklerini duyurdu.  

Ayrıca bu sistemin, cumartesi günü gerçekleştirilecek olan iç saha maçında Carolina Panthers’e karşı verilecek olan mücadeleyle birlikte başlayacağı duyurulurken, aynı zamanda season pass sahiplerinin  Saints – Panthers  karşılaşması için 3.000 bilete erişim sağlayabileceği de dile getirildi.

Saints, açıkladıkları ilk aşamalı sistemde tıpkı yukarıda belirtildiği üzere 3.000 kişi; 15 Kasım’daki San Fransisco 49ers ve 22 Kasım’daki Atlanta Falcons maçlarında ise –covid-19 vaka sayılarındaki değişime bağlı olarak- 6.000 kişi; 20 Aralık’taki Kansas City Chiefs ve Noel zamanı oynanacak olan Minnesota Vikings maçlarında ise 15.000 kişilik bir katılımı planladıklarını ifade etti.  

Saints, sezonlarının ilk iç saha maçı olan Tampa Bay Buccaneers maçında taraftarlarını; covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle kabul edemeyeceklerini açıklamıştı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir