New Orlean Saints Taraftarlara Kapılarını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Ken Lund / CC-BY-SA

New Orleans Saints taraftarlarına sevindirici haber geldi!  

Saints, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; New Orleans Belediye Başkanı LaToya Cantrell’la yapılan görüşmeler sonrasında Saints taraftarlarının Mercedes-Benz Superdome’da gerçekleştirilen iç saha maçlarına katılımı için kademeli bir katılım sistemini kabul ettiklerini duyurdu.  

Ayrıca bu sistemin, cumartesi günü gerçekleştirilecek olan iç saha maçında Carolina Panthers’e karşı verilecek olan mücadeleyle birlikte başlayacağı duyurulurken, aynı zamanda season pass sahiplerinin  Saints – Panthers  karşılaşması için 3.000 bilete erişim sağlayabileceği de dile getirildi.

New Orleans Saints Mercedes-Benz Superdome Donald Trump & Melanie Trump | Korumalı Futbol Türkiye
New Orleans Saints Mercedes-Benz Superdome Donald Trump & Melanie Trump | Korumalı Futbol Türkiye

Saints, açıkladıkları ilk aşamalı sistemde tıpkı yukarıda belirtildiği üzere 3.000 kişi; 15 Kasım’daki San Fransisco 49ers ve 22 Kasım’daki Atlanta Falcons maçlarında ise –covid-19 vaka sayılarındaki değişime bağlı olarak- 6.000 kişi; 20 Aralık’taki Kansas City Chiefs ve Noel zamanı oynanacak olan Minnesota Vikings maçlarında ise 15.000 kişilik bir katılımı planladıklarını ifade etti.  

Saints, sezonlarının ilk iç saha maçı olan  Tampa Bay Buccaneers maçında taraftarlarını; covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle kabul edemeyeceklerini açıklamıştı.  

Önceki makaleJohn Ross ‘un Yeni Bir Başlangıca İhtiyacı Var
Sonraki makaleChristian McCaffrey Ne Zaman Sahaya Çıkacak?
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here