Mert Pala, BAU Lions’un Special Teams Koordinatörü Oldu

Mert Pala, BAU Lions'ın Special Teams Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Rights of Lion Logo Belongs to BAU Lions American Football Team

BAU Lions, Special Teams Koordinatörlüğüne Mert Pala’yı Getirdi

Yeni sezon öncesinde kadrosuna muhteşem isimleri dahil etmeye devam eden Bahçeşehir Lions’un bu günkü yeni transferi; ülkemizin önde gelen Amerikan futbolu koçlarından Mert Pala oluyor! 

Bahçeşehir Lions, geçtiğimiz dakikalarda yapmış olduğu bir açıklama ile; Yıldız Stallions’un baş koçu ve Boğaziçi Sultans’ın eski Special Teams  koordinatörü olan Mert Pala ile anlaşma imzaladıklarını açıkladı!  

Antrenörlük kariyerine 2014 yılında Yıldız Stallions takımında başlayan ve aynı zamanda geçtiğimiz sezon Boğaziçi Sultans takımının Special Teams  koordinatörlüğünü üstlenmiş olup; Head Coach pozisyonunda görev yaptığı Yıldız Staallions takımını önce Üniversiteler Süper Ligi’ne çıkartan ve ardından;  

  • Üniversiteler Süper Ligi Şampiyonluğu  
  • Üniversiteler Süper Ligi ikinciliği gibi 

Gibi çeşitli başarılara imzasını atmış olan başarılı antrenör M. Pala, artık; Yıldız Stallion takımının baş koçluğunu üstlenirken eş zamanlı olarak Bau Lions’un Special Teams Koordinatörlüğü ve Head Coach Asistanlığı pozisyonlarında da görev alacak.

Takımdaki yeni pozisyonu için öncelikle kendisine, daha sonra ise yeni sezon için  Bahçeşehir Lions’a başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir