Ufuk Eren Özelçe, BAU Lions’un LB Koçu Oldu

Yeni sezon öncesinde kadrosuna muhteşem isimleri dahil etmeye devam eden Bahçeşehir Lions’un bu günkü yeni transferi; korumalı futbol milli takım oyuncumuz Ufuk Eren Özelçe Oluyor!  

Bahçeşehir Lions, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklama ile Türkiye’nin en iyi defans oyuncularından biri olan Ufuk Eren Özelçe ile anlaşma yaptıklarını duyurdu!  

Özelçe, BAU Lions’un yapmış olduğu açıklamadan sonra yeni transfer haberini;  Instagram Story aracılığıyla “War İs Coming / Savaş Geliyor!” sözlerini kullanarak ifade etti.  

Ufuk Eren Özelçe, BAU Lions'un LB Koçu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

Oyunculuk kariyerine 2013 yılında Sakarya Üniversitesi’nin Sakarya Tatankları takımında başlayan ve;

  • 3 sene üst üste Üniversiteler Süper Ligi Şampiyonluğu 
  • Türkiye Profesyonel Ligi ikinciliği 

Gibi başarıları elde etmekle kalmayıp aynı zamanda 3 yıldır milli takımımızın şanlı formasını gururla taşımakta olan Ufuk Eren Özelçe, kariyerine artık eş zamanlı olarak BAU Lions’un  linebacker koçu olarak devam edecek. 

Takımdaki yeni pozisyonu için öncelikle kendisine, daha sonra ise yeni sezon için  Bahçeşehir Lions’a başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.  

BAU Lions ile ilgili Daha Fazla Haber  

Alihan Ağaçkesen BAU Lions’un WR Koçu Oldu 

Alihan Ağaçkesen BAU Lions'un WR Koçu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

 
Bahçeşehir Lions futbol takımı, geçtiğimiz günlerde takımın baş koçluğu pozisyonu için Türkiye Korumalı Futbol Milli Takımı defans koordinatörü olan Saygun Ofluoğlu le anlaşma imzalayarak gündeme gelmişti.   

Aradan kısa bir süre geçtikten sonra takımın defans koordinatörlüğü pozisyonu için  Andre Whyte ile anlaştığını duyuran BAU Lions, gündeme yine; yaptığı yeni transfer ile bomba gibi düştü.   

Bahçeşehir Lions; geçtiğimiz dakikalarda yapmış olduğu açıklama ile takımın  wide receiver koçluğu pozisyonu için, Türkiye’deki en iyi Wide  Receiver oyuncularından biri olan Alihan Ağaçkesen ile anlaştığını duyurdu. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir