Maxx Crosby: Mahomes’u Durdurabilecek Bir Formül Yok

Las Vegas Raiders‘ın Defensive End oyuncusu Maxx Crosby, bir videolu konferans görüşmesinde yeni sezon hakkında değerlendirmelerde bulundu.  

Maxx CrosbyThe Schmo YouTube kanalı aracılığıyla gerçekleştirilen video konferans görüşmesinde Kansas City Chiefs  Quarterback  oyuncusu  Patrick Mahomes’a yoğunlaştı.  

“Raiders Olarak BU Sezon Biraz Gürültü Yapacağız.”

Maxx Crosby, 4 Sezondur üst üste AFC West şampiyonu olan Kansas City Chiefs ve takımın oyun kurucusu olan Patrick Mahomes hakkında şu sözleri söyledi; 

Mahomes’u durdurmak için kesin bir formül yok, ancak yıkıcı olmak yakınına girmek ve bozulmaya neden olmak yapılması gereken şey. Oyunu kurmamız ve Kansas City Chiefs’i yenmemiz lazım.”  

Daha sonra ise Crosby’ye bu sezonda nasıl bir performans sergileyeceği konusunda bir soru yöneltildi.  

“Hiçbir şey tahmin etmeyeceğim, sadece bu zamana kadar yaptığım şeyi yapacağım. Yeteneğim ile en iyisini oynayacağımve biraz gürültü yapacağız.”  

“Evet, Raiders olarak biraz gürültü yapacağız. Harika bir sezon geçireceğiz.” 

Las Vegas Raiders, Henry Ruggs ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Pete Sheffield / CC-BY-SA

Kendisine onun yaptığı işi yapan GOAT kim diye sorulduğu zamanda ise Crosby şunları söyledi; 

“Oraya kesinlikle Reggie White’ı koymalısın veya Bruce Smith. Çok fazla isim var ve bu oldukça zor. Ancak bana kalacak olursa Jared Allen olabilir. Bu benim kişisel düşüncem ve insanlar bunu kabul etmeyecektir. Ancak bir pass rusher  olarak kesinlikle Lawrence Taylor derdim. Aynı zamanda Aaron Donald’da var. Cidden sana söyleyebileceğim oldukça fazla isim var.”

Genel olarak 2020 sezonu hakkında yorumlarını dile getiren Crosby, gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra 2020 sezonunda Las Vegas Raiders olarak çok daha başarılı olacaklarını ve gürültü yapacaklarını söyleyerek sözlerini sonlandırdı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir