Maxx Crosby Sahalara Döndü | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Tomás Del Coro / CC-BY-SA

Las Vegas Raiders’ın Defensive End oyuncusu Maxx Crosby, tekrardan sahalarda yerini aldı! 

Las Vegas Raiders, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; 6 Ağustos 2020 tarihinde Rezerv/Covid-19 listesine yerleştirdikleri Defensive End oyuncusu Maxx Crosby’nin listeden çıkartıldığını ve tekrardan aktif kadroya dahil edildiğini duyurdu.  

Takım tarafından yapılan açıklamayla birlikte çaylak oyuncunun tekrardan antrenman kamplarına katılmaya başladığı da kamuoyuna aktarıldı.  

Maxx Crosby – Kariyer ve İstatistikler 

2019 NFL Draft’ın 4. round ve 106. sırasından Las Vegas Raiders tarafından seçilmiş olan Crosby; NFL Draft döneminden sonra Raiders ile yapmış olduğu çaylak anlaşmasıyla birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

1 sezon boyunca Las Vegas Raiders adına sahalarda bulunan çaylak oyuncu Crosby, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 4 Passes Defended 
  • 4 Fumbles Forced 
  • 36 Solo Tackles 
  • 11 Assist Tackles 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra; 

  •  2019 – Week 11 AFC Defensive Player of the Week  

Ödülünü de elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı.  

1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 16 maçta yer almış olan Crosby; bu 16 maçın 10’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Oyunuc ile ilgili Daha Fazla haber  

Maxx Crosby: Mahomes’u Durdurabilecek Bir Formül Yok 

Las Vegas Raiders, Henry Ruggs ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Pete Sheffield / CC-BY-SA

 
Las Vegas Raiders Defensive End oyuncusu Maxx Crosby, bir videolu konferans görüşmesinde yeni sezon hakkında değerlendirmelerde bulundu.   

Maxx CrosbyThe Schmo YouTube kanalı aracılığıyla gerçekleştirilen video konferans görüşmesinde Kansas City Chiefs‘in Quarterback oyuncusu   Patrick Mahomes’a yoğunlaştı.   

Maxx Crosby, 4 Sezondur üst üste AFC West şampiyonu olan Kansas City Chiefs ve takımın oyun kurucusu olan Patrick Mahomes hakkında şu sözleri söyledi;  

Mahomes’u durdurmak için kesin bir formül yok, ancak yıkıcı olmak yakınına girmek ve bozulmaya neden olmak yapılması gereken şey. Oyunu kurmamız ve Kansas City Chiefs’i yenmemiz lazım.”   

Önceki makaleKemah Siverand, Takımdan Kovuldu!
Sonraki makaleMatthew Stafford ve Eşi, Georgia Üniversitesi’ne Bağış Yaptı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here