Lane Taylor 3 Milyon Dolarlık Maaş Kesintisini Kabul Etti

NFL Network doğruladı, Lane Taylor, maaş kesintisini kabul etti. 

Bugün NFL Network’ten Tom Pelissero’nun yaptığı bir habere göre Green Bay Packers‘ın OL oyuncusu Lane Taylor, 3 milyon dolarlık maaş kesintisini kabul etti. 

Lane Taylor, anlaşmasının son yılında tekrardan Green Bay Packers ile çalışacağını ve maaş kesintisini kabul ettiğini açıkladı.  

NFL Network’ten Tom Pelissero tarafından yapılan haberde Lane Taylor’un; ve Green Bay Packers’ın bütçesinin 3 milyon dolarlık bir refaha ulaşmasını sağladığı açıklandı.  

Lane Taylor’un maaş kesintisini kabul etmesiyle beraber Green Bay Packers’ın bütçesinde oluşan 3 milyon dolarlık bir artış, bu bütçenin hangi oyuncu yönünde kullanılacağı hakkında da merak uyandırıyor.  

OverTheCap’a göre Oyuncunun, yeni anlaşmasıyla beraber 2020 sezonu için yaklaşık olarak 4,55 milyon dolar kazanması planlanırken. 1,5 milyon dolar ve 100.000 dolarlık bir imza bonusu alacağı da bildirildi.  

Lane Taylor 3 Milyon Dolarlık Maaş Kesintisini Kabul Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Lane Taylor, Green Bay Packers

30 yaşındaki guard oyuncusu, kariyerinin 7 yılını Green Bay Packers ile geçirdikten sonra 2017’de 3 senelik uzatma anlaşması imzalamıştı.  

Green Bay Packers kariyeri boyunca 78 oyunda yer almış ve bunların 49’unda başlangıç oyuncusu olmuştu.   

21 Eylül 2019’da Biceps yaralanması geçiren Taylor, daha sonra sakatlığından dolayı sezonun geri kalan maçlarında yeteri kadar aktif olamamıştı.  

Spor yorumcularına göre; Green Bay Packers, Elgton Jenkins’i çaylak sezonunda hazırladıktan ve daha sonra tam zamanlı olarak oyuna devralmaya hazır olduğu zaman; Taylor için 2020 sezonu, eskisi kadar aktif geçmeyebilir.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir