Matt LaFleur: Packers'ın 2020'de Daha İyi Hücüma İhtiyacı Var

Green Bay Packers‘ın Baş Koçu Matt LaFleur, bugün takım hakkında ESPN‘ye bazı açıklamalarda bulundu.

Green Bay Packers, inişli ve çıkışlı bir sezon geçirdikten sonra istediği başarıları elde edememiş ve sezonun sonuna doğru oldukça hayal kırıklığı geçirmişti.

Matt LaFleur, bugün ESPN- Wisconsin’in Wilde & Tausch programında yaptığı bir açıklamada Green Bay Packers hakkında şu sözleri sarf etti;

“Gerçekten üzerinde çalışmamız gereken tek şey hücumda daha patlayıcı oyunlar yaratmaktır. Oldukça verimliydik ancak patlayıcı oyunlar sıralamasında 23. sıradaydık.”

Sharp Futbol’un yapmış olduğu 2019 sezonundaki en patlayıcı oyunu çıkaran takımlar listesinde 19. sırada yer alan Green Bay Packers, patlayıcı geniş oyunlarda ise 18. sıradaydı.

Bu konudaki başarısızlıklarını yorumlayan Matt LaFleur, bu konu hakkında üstün çalışmalar gösterdiklerini açıkladı.

Matt LaFleur: Packers'ın 2020'de Daha İyi Hücüma İhtiyacı Var
Matt LaFleur, Green Bay Packers

LaFleur: “Yeni Sezonda Daha Patlayıcı Hücumlara İhtiyacımız Var”

2020 sezonunda çok daha başarılı olacaklarını öngören LaFleur, Green Bay Packers için; “2020 yılında daha patlayıcı hücumlara ihtiyacımız var.” sözlerini kullandı.

ESPN’den Rob Demovsky ile gerçekleştirdiği bir konuşma esnasında Green Bay Packers‘ın hakkında bu sözleri sarf eden LaFleur, yeni sezonda çok daha iyi olacaklarını belirtti.

Açıkçası Green Bay Packers‘ın geçen sezondaki istatistiklerine bakıldığında NFC North‘da elde ettikleri Division şampiyonluğu ;geçen sezonda iyi bir oyun çıkardıklarının bir kanıtı oluyor.

Ancak NFC North‘da elde ettikleri bu şampiyonluk başarısını NFL Playoff‘larında devam ettiremeyen Green Bay Packers, sezon sonunda istediği başarıyı elde edemedi.

Green Bay Packers‘ın Baş Koçu Matt LaFleur‘un yaptığı açıklamalara bakacak olursak bu sezonda; geçtiğimiz sezondan çok daha iyi ve atik bir Packers hücumu göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here