Kyle Shanahan, Oyuncularıyla Gurur Duyuyor

Kyle Shanahan ‘dan oyuncularına tam destek geldi.  

San Fransisco 49ers Baş Koç’u Kyle Shanahan, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada; takımın kadrosundaki birçok oyuncunun sakatlığına rağmen elde ettikleri galibiyetler neticesinde oyuncularıyla gurur duyduğunu ifade etti.  

San Fransisco 49ers Baş Koç’u Kyle Shanahan, duygu ve düşüncelerini şu sözler ışığında dile getirdi;  

“Bu hafta gerçekten çok mutluydum. Geçen hafta bu kadar çok kişiyi kaybetmek ve tam da bu şekilde olmak bizi biraz duygusal yaptı. Çarşamba günü ve dün gece; maç günü öncesine kadar otelde ve maç öncesi toplantılarda çalışmaya başladığımızda gerçekten iyi bir his ve enerji aldım.” 

“Bugün, sanırım dört çeyrek boyunca çok sıkı oynadılar. Takımımızla çok gurur duydum. Buraya geri dönmek ve bunu iki hafta üst üste yapmak iyi hissettiriyor. Şimdi eve dönmek için sabırsızlanıyorum.”  

San Fransisco 49ers Oyuncuları Galibiyet Sevinci | Korumalı Futbol Türkiye
Haber: Kyle Shanahan, Oyuncularıyla Gurur Duyuyor | Korumalı Futbol Türkiye Photo By Mike Morbeck /CC-BY-SA

Baş Koç Shanahan yapmış olduğu açıklamada aynı zamanda, sahada yer alan yedek oyuncuların performansına da şaşırmadığını söyledi.  

“Gerçekten iyi bir antrenman haftası geçirdik. Dün gece kendimizden oldukça emindik. Sonunun nasıl bittiğini biliyorum ancak hiçbir şekilde bu kadar kolay olmadı.  Birçok şey için çalışmak zorunda kaldık. Neyse ki savunmamız bazı turnover’ları elde etti. Ancak bu iyi bir takım. Adamlarımızla gerçekten gurur duyuyordum. Planımız buydu, bunu yapmak istedik. İçeri girdik ve bunu yapmak istedik. Yapabileceğimizi düşündük ve başardıkları için adamlarla gurur duydum.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir