Josh Dobbs Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Joshua (Josh) Dobbs Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye

Jacksonville Jaguars, Josh Dobbs ile yollarını ayırdı. 

Jacksonville Jaguars, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımla 2. sezonuna çıkmaya hazırlanan Quarterback oyuncusu Josh Dobbs’u serbest bıraktıklarını duyurdu.  

Yapılan açıklama esnasında, oyuncunun serbest bırakılmasına ilişkin olarak bir neden dile getirilmedi.  

Josh Dobbs – Kariyer ve İstatistikler 

2017 NFL Draft’ın 4. round ve 135. sırasından Pittsburgh Steelers tarafından seçilmiş olan Quarterback oyuncusu Dobbs, 22 Mayıs 2017 tarihinde Pittsburgh Steelers ile; 4 yıl süreli, 2,95 milyon dolar değerinde olan ve +554,295 dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasını imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana kadar Pittsburgh Steelers adına yedek QB oyuncusu olarak sahaya çıkan Dobbs, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 6 Passes Completed 
  • 12 Passes Attempted 
  • 43 Yards Gained By Passing 
  • 1 Interceptions Thrwon 
  • 2 First Downs Passing  
  • 4 Rushing Attempts 
  • 11 Rushing Yards 
  • 2 First Downs Rushing 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 5 maça çıktı. 

1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 5 maça çıkmış olan QB oyuncusu Dobbs; bu 5 maçın maalesef ki hiçbirinde başlangıç oyuncusu olamadı.  

9 Eylül 2019 tarihinde Jacksonville Jaguars’a transfer edilen ve burada 1 sezon boyunca benchte oturan yedek Quarterback Joshua Dobbs, 5 Eylül 2020 tarihinde Jacksonville Jaguars tarafından serbest bırakıldı.  

Önceki makaleChargers, Keenan Allen ile Kontratı Uzattı
Sonraki makaleMike Glennon Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here