Jon Gruden: Daha iyi Antrenörlük Yapmalıyım | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Las Vegas Raiders‘ın teknik direktörü olarak 2 yıldır görev yapan Jon Gruden, bu sene Las Vegas Raiders’ta teknik direktörlük kariyerinin 3. yılına girmesi üzerine yaptığı açıklamada “çok daha iyi antrenörlük yapmalıyım.” sözleriyle dikkat çekti. 

GrudenAtheltic’den Tashan Reed aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada şu sözleri kullandı;  

“Sağlıklı olmak, bize yardımcı olacaktır. Savunma konusunda bazı iş hacmi yaratmalı ve cezaları ortadan kaldırmalıyız.” 

“Geçen sene 1 metre çizginin içinde stunk ettik. Hepsi benim hatam. İyi bir gol takımı olabilmek için tight end offense’imizi ele almamız gerekiyor.” 

“Açıkçası her pozisyonda hızlı takip eden iyi oyuncular oldu. Geçen yıl bunun büyük bir belirtisi vardı. Oldukça fazla genç oyuncu son birkaç yılda bizim için oynadı. Liste açısından buraya geldiğimizde ilk yıl toprak kazdık ve genç oyuncularla yeniden inşa ettik diyebiliriz. Maxx Crosby, Cle ‘Ferrell, Josh Jacobs, Hunter Renfrow, Kolton Miller v Brandon Parker bir çaylak olarak başlamıştı.” 

“Gençler ile oynamaktan korkmuyoruz ancak kazanmaları gerekiyor. Ve ben, daha iyi antrenörlük yapmalıyım; bundan hiç şüphem yok.”  

Bu Haber ile İlgili Daha Fazla İçerik

Jon Gruden, Allegiant Stadyumuna Hayran Kaldı! 

Jon Gruden Allegiant Stadyumuna Hayran Kaldı! | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Ron Mader – CC-BY-SA

 
Las Vegas Raiders’ın baş koçu Jon Gruden, bugün yaptığı bir açıklamada takımın yeni evi olan Allegiant Stadyumu hakkında konuştu.  

Koç Jon Gruden, bugün yaptığı bir açıklamada takımın Las Vegas’ta bulunan yeni evi Allegiant Stadyumuna hayran kaldı!  

Gruden, yapmış olduğu açıklamalarda Allegiant Stadyumunun bu zaman kadar gördüğü en iyi şey olduğunu dile getirdi.   

Önceki makaleSubway, NFL Resmi Sponsoru Oldu
Sonraki makaleAntonio Brown 8 Maç Askıya Alındı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here