Jon Gruden Allegiant Stadyumuna Hayran Kaldı! | Korumalı Futbol Türkiye
Jon Gruden photo -> public domain / Allegiant Stadium Photo By Ron Mader - CC-BY-SA

Las Vegas Raiders’ın baş koçu Jon Gruden, bugün yaptığı bir açıklamada takımın yeni evi olan Allegiant Stadyumu hakkında konuştu. 

Koç Jon Gruden, bugün yaptığı bir açıklamada takımın Las Vegas’ta bulunan yeni evi Allegiant Stadyumuna hayran kaldı! 

Gruden, yapmış olduğu açıklamalarda Allegiant Stadyumunun bu zaman kadar gördüğü en iyi şey olduğunu dile getirdi.  

Aynı zamanda Gruden, bu düşüncelerini Allegiant Stadyumunun resmi Instagram hesabı üzerinde paylaşılan bir videoda ifade etti.  

“Sadece birkaç düşüncem vardı ve oyun planı üzerinde çalışıyordum. Ancak sana şunu söylemeliyim ki stadyum harika görünüyor. Bu şimdiye kadar gördüğüm en büyük şey. Ayrıca ben tüm çalışanlarınızın bu denli sıkıntılar arasında ortaya koydukları başarı için tebrik etmek istiyorum.”  

“Ayrıca herkese güvende olmalarını hatırlatmayı istiyorum. Maskenizi takın ve kendiniz için güvende olun. Sizi seviyorum dostlar, teşekkürler.” 

Allegiant Stadyumu  

Jon Gruden Allegiant Stadyumuna Hayran Kaldı! | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Ron Mader – CC-BY-SA

İnşaatına 2017 yılının Kasım ayında başlanan ve bu sene içerisinde yapımının bitmesi beklenen Allegiant Stadyumu; Las Vegas/ Nevada’da 3333 All davis Way üzerinde bulunan bir sanat stadyumu olarak tanımlanıyor.  

Toplam kapasitesi 65.000 olacak olan bu stadyumun, yapımın tamamlanması sonucunda Las Vegas’ın gözde noktalarından biri haline gelmesi bekleniyor.  

Las Vegas Raiders’ın yeni evi olması beklenen ve 1,84 milyar dolarlık bir yatırım ile inşa edilen Allegiant Stadyumunun 65.000 kişilik kapasitesinin 72,000’e kadar çıkartılabileceği de stadyumun özellikleri doğrultusunda yapılan açıklamalarda yer alıyor.  

Önceki makaleCam Newton, N’Keal Harry ile Antrenman Yaptı
Sonraki makalePatrick Mahomes: Yavaşlamak Yok
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here