Jon Gruden, Darren Waller'da bir Süperstar Görüyor | Korumalı Futbol Türkiye
Darren Waller Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

Las Vegas Raiders’ın baş koçu Jon GrudenDarren Waller’ın içinde bir Süper star görüyor.  

Las Vegas Raiders’ın baş koçu Jon Gruden, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklamada takımın Tight End oyuncusu Darren Waller hakkında konuştu. 

Gruden, TE Waller hakkında düşündüklerini izah ederken onun bir süper star olduğunu düşündüğünü açıkladı.  

Onun bir süper star olduğunu düşünüyoruz. Onun iyi bir Tight End olduğunu düşünüyoruz. Oldukça fazla ödeme alan 2 Tight End oyuncusu tanıyorum. Bu adama sahip olduğumuzdan dolayı mutluyuz. O her şeyi yapabilir; block yapabilir veya herhangi bir rotada koşabilir. İyi bir dayanıklılığa sahip.” 

Jon Gruden, Darren Waller'da bir Süperstar Görüyor | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Darren Waller Photo By Jeffrey Beall /CC-BY

Ayrıca Gruden, yapmış olduğu açıklamada Waller’ın uyuşturucu bağımlılığı hakkında da konuştu. 

“Hayatının karanlık bir kısmını orada geçirdi ve umarım pek çok genç,  Waller’ın arkasındaki gerçek hikâyeyi öğrenir. Darren Waller’ı ve onun nasıl başardığını dinlerseniz, bağımlılığı yenebilirsiniz. O harika bir lider ve aynı zamanda sizinde, karanlık zamanlarınız olmasına rağmen iyi olabileceğinizin kanıtıdır. 

Jon Gruden’in Darren Waller’ın uyuşturucu bağımlılığı hakkındaki sözlerini, Darren Waller ise şu kelimelerle özetledi;  

“Bu, benim olduğum kişi olmadığım anlamına gelmiyor. Çünkü ben daha önce bakmaya değecek veya herhangi bir şekilde ilham verici olan biri değildim. Şimdi bir nevi özgürüm. Gerçek arayışıma girip kendi hikayemi yazabilir ve bu süreçte diğer insanlara hizmet edebilir, onlara ilham verebilirim.”  

“Artık pek çok insanın ilham almak amacıyla bana bakması benim için çok fazla şey ifade ediyor.”  

Önceki makaleMason Crosby, Sahaya Döndü
Sonraki makaleGeorge Kittle: Artık Hiçbir Şey İçin Endişelenmeme Gerek Yok
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here