Jamon Brown Serbest Bırakıldı

Philadelphia Eagles, Jamon Brown’la Yollarını Ayırdı

3-8-1’lik bir galibiyet serisi çerçevesinde sezona devam eden Philadelphia Eagles; güvenlik şefi Dom DiSandro tarafından cumartesi günü takım otelinden atılan ve takıma zarar vermekten ötürü evine gönderilmiş olan Jamon Brown ‘u antrenman takımından serbest bıraktı.

Jamon Brown – Kariyer ve İstatistikler

2015 NFL Draft‘ının 3. round ve 72. sırasından St. Louis / Los Angeles Rams tarafından seçilmiş olan Guard oyuncusu Brown, 17 Kasım 2015 tarihinde St. Louis / Los Angeles Rams ile; 4 yıl süreli, 2,496,158 milyon dolar değerinde olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 5 farklı takımın -St. Louis / Los Angeles Rams, New York Giants, Atlanta Falcons, Chicago Bears, Philadelphia Eagles- kadrosunda bulunmuş olan Guard oyuncusu Brown, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Fumble Recovered

İstatistiğini elde etti ve toplamda 62 maçta yer aldı.

6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 62 maçta yer almış olan -Offensive Lineman oyuncusu- Jamon Brown; bu 62 maçın 48’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir