C.J Mosley, Jamal Adams transferi hakkında: Çılgınca!

Jamal Adams hakkında son aylarda daha da şiddetlenen transfer söylentileri Mayıs ve Haziran aylarındaki bu durgun dönemde öne çıkarak New York Jets taraftarlarını etkilemeye devam ediyor.

C. J. Mosley: Bu Saçmalık!

Jamal Adams‘ın takım arkadaşı C. J. Mosley, bu söylentilerin hogwash(saçmalık) olduğunu ve gerçekleşme ihtimalinin neredeyse olmadığını herkesin bilmesini istiyor.

“Ben bu konuda çok endişelenmedim, bu çılgınca bir hareket olurdu. Sadece üç sezondur bizimle olan ve kendisini kanıtlayan bu savunma oyuncusunu transfer etmek çok çılgınca bir hareket gibi geliyor. Özellikle son on yılın çoğunu draftlarda ilk turun üst yarısında geçiren bir takımın böyle bir hareket yapması çılgınlık olarak nitelendirilebilir.”

Mosley, Jamal Adams hakkında ise şu sözleri söyledi; “Her şeyden önce, o takımdaki liderlerden biri. Bu onu transfer etmemeleri için ilk ve en önemli neden, bazen yorgun olursunuz veya kendinizi iyi hissetmezsiniz ancak ,o sahaya adım atar atmaz onun sesi sizi motive eder. Her şeyi unutursunuz.”

C.J. Mosley, New York Jets‘teki ilk sezonunda geçirdiği kasık yaralanması nedeni ile sezonunu sadece iki oyunla sınırlamak zorunda kaldı. New York Jets, Mosley‘i savunmanın ikinci seviyesinde kullanmak ve takımı içerisinde tamamlayıcı bir parça olması düşüncesiyle takıma dahil etmişti.

Mosley; “Herkesi geri kazandığımızda bunu gerçekten başka bir seviyeye taşıyabiliriz.” Diyerek sözlerini noktaladı.

2020-2021 sezonunun başlamasına aylar kala NFL takımları, her sene olduğu gibi sessiz ve karanlık bir döneme girdiler. Bu sessizliği ilk kimin bozacağı ve taşları yerinden oynatan bir karar vereceği hala meçhul, ancak yaşanacak tüm gelişmelerden sizleri anında haberdar edeceğimize emin olabilirsiniz.

Siz de ulusal ve uluslararası tüm amerikan futbol liglerindeki güncel gelişmelerden haberdar olmak, amerikan futbolu dünyasını yakından tanımak ve bu spor hakkında sahip olduğunuz bilginin üzerine bilgi koyarak kendinizi geliştirmek istiyorsanız, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here