NFL 2020 sezonu Maç Takvimi

Bu sezonun NFL Maç Takvimi, geçtiğimiz saatlerde tüm NFL Instagram hesaplarından ve @korumalifutbolturkiye adlı Instagram sayfamız üzerinden canlı olarak yayınlanmıştı, şimdi ise gelin bu sezonun maç takvimine beraber göz atalım!

NFL Maç Takvimi açıklanırken, Türkiye Cumhuriyeti saati ile gece 03:00‘da sizlere canlı olarak tüm gelişmeleri aktarmıştık, aynı 2020 Draft tarihleri arasında olduğu gibi bunu da ülkemizde ilk olarak paylaşan ve haber yapan bizdik.

NFL Maç Takvimi açıklandıktan çok kısa bir süre sonra NFL takımları, kendi sosyal medya hesaplarından değişik prodüksiyonlar ile kendi maç takvimlerini paylaştılar. Takımlar, yapmış oldukları paylaşımlar ile bizlere çok farklı ve renkli görüntüleri sundular.

Sizce hangi takım maç takvimleri hakkında en iyi prodüksiyonu yaptı? Yorum sizin! Takımların yapmış olduğu tüm videoları aşağıya bırakıyoruz!

2018 Yılına Damgasını Vuran Maçlardan: Ravens vs. Chiefs!

Bizim maç takvimi içerisinde en çok ilgimizi çeken maçlardan biri ise bu seneki sezonun 3. haftasında yapılacak olan Baltimore Ravens vs. Kansas City Chiefs maçı oldu.
2018 NFL sezonunun efsanevi maçlarından biri olan Baltimore Ravens vs. Kansas City Cihefs maçı, muhteşem görüntülere sahiplik yaparak bizleri adeta ekran başına kilitlemişti.

İşte o harika maçtan, harika bir kare;

Ayrıca NFL taraftarlarının yapmış olduğu yorumlara ve bu yorumların değerlendirildiği ankete göre en çok beklenen maçlar listesi ise şöyle;

1- Yılbaşı gecesi yapılacak olan Vikings vs. Saints maçı.
2- 27 Eylül’de yapılacak olan Packers vs. Saints maçı.
3- 28 Eylül’de yapılacak olan Baltimore Ravens vs. Kansas City Chiefs maçı.
4- 11 Ekim’de yapılacak olan Eagles vs. Steelers maçı.
5- 18 Ekim’de yapılacak olan Packers vs. Buccaneers maçı.
6- 15 Kasım’da yapılacak olan 49ers vs. Saints maçı.
7- 29 Kasım’da yapılacak olan Kansas City Chiefs vs. Buccaneers maçı.
8- 3 Aralık’da yapılacak olan Dallas Cowboys vs. Ravens maçı.
9- 6 Aralık’da yapılacak olan Bengals vs. Dolphins maçı.
10- 20 Aralık’da yapılacak olan Kansas City Chiefs vs. Saints maçı.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki geçtiğimiz günlerde NFL Network tarafından yapılan bir açıklama göre ise NFL, draft döneminde ekran başındaki fotoğrafı ile draftın ilgi odağı haline gelen Bill Belichick‘in köpeğinin perşembe akşamı yapılmış olan NFL maç takvimi açıklamasında tekrardan ekranlarda olmasını resmi bir şekilde talep etmiş.
Yorum yapacak olursak ekranlarımıza öyle samimi ve tebessüm verici bir kareyi yansıttığı için Bill Belichick‘e teşekkür etmeliyiz. NFL‘de bu olaydan çokça etkilenmiş gibi duruyor!

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendirecek, ve yaşanan olayları her zamanki gibi olabilecek en kısa sürede sizlere aktaracağız. Takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here