Andre Whyte, Istanbul Rams’e Katıldı

Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Andre Whyte, Istanbul Rams’in Defensive Backs Koçu Oldu

Geçtiğimiz gün, daha önce Bialystok Lowlanders’ın Baş Koçluğunu, La Courneuve Flash, Hildesheim Invaders, Wroclaw Panthers ve Milano Seamen’ın Ofansif Koordinatörlüğünü yapmış olan tecrübeli koç Alex Burdette’i, Ofansif Koordinatör ve Wide Receiver koçu pozisyonlarını üstlenmesi adına kadrosuna katmış olan Istanbul Rams, bununla birlikte bugün ise; 8 Ağustos 2020 tarihinde, Savunma Koordinatörü pozisyonu için BAU Lions ile anlaşmış olan Andre Whyte‘ı Defensive Backs Koçu pozisyonunda kadrosuna kattı.

Kolej Futbolu kariyerini Bryant Bulldogs adına forma giyerek geçirmesinin ardından Avrupa ve Japonya’da IFAF, CEFL, AFL ve XLeague liglerinde forma giyen ve daha önce de oyuncu ve koç pozisyonlarında Koç Rams’te yer almış olan Whyte, bundan böyle Istanbul Rams’in Defensive Backs Koçu pozisyonunda görev yapacak.

Öncelikli olarak yeni pozisyonu için Andre Whyte’a, daha sonra ise Istanbul Rams takımına başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir