Andre Whyte, Bau Lions'un Savunma Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Logo by Bahcesehir Lions Football / Insagram Account - All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football Stadium Background photo by Josh Hallett / CC-BY-SA

BAU Lions, sezon öncesinde muhteşem transferler yapmaya ve halihazırda oldukça güçlü olan kadrosunu daha da güçlendirmeye devam ediyor.  Takımın yeni transferi; Andre Whyte!  

Ülkemizin Amerikan Futbolu milli takımının defans koordinatörlüğünü üstlenen; oyunculuk ve halihazırda devam eden koçluk kariyeri boyunca sayısız başarıya imza atan Saygun Ofluoğlu ile geçtiğimiz günlerde anlaşma yapan BAU Lions; bugün ise, takımın defans koordinatörlüğüne başarılı Amerikan Futbolu oyuncusu Andre Whyte’ın getirildiğini açıkladı.  

BAU Lions’un koç kadrosu için yapılan yeni transferin duyuruları; BAU Lions’un Twitter ve Instagram adresinden, takımın yeni defans koordinatörü olan Andre Whyte’ın ise Instagram hesabından eş zamanlı olarak kayda geçti.  

Takımın yeni defans koordinatörü Andre Whyte; Instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımda transfer anlaşması ile ilgili şu sözleri sarf etti;  

“@bahcesehiruniversity’den @baulions’a; bana, takımlarını Türkiye ve uluslararası yarışmanın bir sonraki seviyelerine taşımak için büyük bir fırsat ve ayrıcalık verdiği için teşekkür etmek istiyorum.  Özellikle @Saygunof’a bana inandığı ve onun altında çalışıp öğrenmeme izin verdiği için teşekkür ediyorum. #Nextchapter için son derece heyecanlıyım. Haydi Aslanlar Gidelim!” 

Andre Whyte – Kariyer 

Andre Whyte, Bau Lions'un Savunma Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By BAU Lions – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

Futbol kariyerine Northest Conference’ına dahil olan üniversitelerden Bryant Üniversitesi’nin Bulldogs Amerikan Futbolu takımında başlayan Whyte, 2011 yılından itibaren Avrupa ve Japonya liglerinde yer aldığı maçlarda kendisini kanıtlayarak ismini duyurdu.  

Bir dönem Koç Rams takımında forma giydikten sonra Koç Rams’in defans asistanlığı, defansif back ve running back antrenörlüğü görevlerini de üstlenen Whyte; bu süreçte BAU Lions’un yeni baş koçu Saygun Ofluoğlu ile beraber çalıştı.  

Önceki makaleVinny Curry, Eagles ile Anlaşma İmzaladı
Sonraki makaleNigel Bradham, Saints ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here