Batur Kaplan, İstanbul Rams’le Anlaştı

Batur Kaplan, İstanbul Rams'le Anlaştı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

İstanbul Rams, Batur Kaplan’ı Linebacker Koçu Asistanı Olarak Kadrosuna Kattı

Geçtiğimiz saatlerde, Erkin Palaz’la Wide Receiver Koçu pozisyonuna yönelik bir anlaşma imzalamış olan İstanbul Rams, üzerinden çok geçmeden koçluk kadrosunda 2022 sezonu için bir güncelleme daha gerçekleştirdi ve; daha önce Koç Rams’te oyuncu ve koç olarak zaman geçirmiş, oyuncu iken CEFL ve IFAF liglerinde forma terleterek o tecrübeyi edinmiş olmasının ardından Koç Rams’te geçirdiği koçluk dönemi sonrasında Yeditepe Eagles’ın pro takımında Defansif Asistan olarak çalışmalar göstermiş ve daha sonra Eş Defansif Koordinatörlüğü pozisyonunda görev yapmış olan Batur Kaplan’la anlaşma imzaladı.

Öncelikli olarak 2022 sezonunda Istanbul Rams için Linebacker Koçu Asistanı ve Koç Rams için ise Linebacker koçu pozisyonunda görev yaparak organizasyona katkı sağlayacak olan sayın Kaplan’a, daha sonra ise yeni sezon için Istanbul Rams’e başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Ayrıca Bakınız: Erkin Palaz, İstanbul Rams’le Anlaştı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.