Erkin Palaz, İstanbul Rams’le Anlaştı

Erkin Palaz, İstanbul Rams'le Anlaştı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

İstanbul Rams, Erkin Palaz’ı Wide Receiver Koçu Olarak Kadrosuna Kattı!

Geçtiğimiz günde Mert Pala‘yla Quarterback Koçu pozisyonunda görev alması adına 2022 için bir anlaşma imzalamış olan İstanbul Rams, bununla birlikte bugün ise; ITU Hornets kadrosunda başlamış olan oyunculuk serüvenini daha sonra milli takımda devam ettirmiş ve koçluk kariyerinde ise ITU Hornets’in Ofansif Koordinatörlüğünü üstlenmesinin ardından Hornets’in üniversite ve Pro Lig takımları için Baş Antrenörlük pozisyonunda da çalışmalar göstermiş ve bunların yanı sıra 2017’de Milli Takımımız için Özel Takımlar Koordinatörü olarak görev yapmış olan Erkin Palaz’la 2022 sezonu için anlaşma imzaladı.

Öncelikli olarak 2022 sezonunda Istanbul Rams için Wide Receiver Koçu ve Ofansif Koordinatörlük pozisyonlarında görev yaparak organizasyona katkı sağlayacak olan sayın Palaz’a, daha sonra ise yeni sezon için Istanbul Rams’e başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.