Texans’ın Genel Müdürlüğünü Jack Easterby Üstlenecek

Geçtiğimiz günlerde Bill’O Brien’ın takımdan kovulmasıyla birlikte Houston Texans’ta Baş Koç ve Genel Müdürlük pozisyonları boşalmıştı.   NFL Network’ten James Palmer tarafından bugün yapılan raporlamalarda; Houston Texans’ın genel müdürlük pozisyonunu kimin üstleneceği belli oldu!  

James Palmer yaptığı raporlamalarda; Houston Texans’ın genel müdürlük pozisyonunu “geçici olarak”; Takımın Futbol Operasyonundan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jack Easterby ’nin, Baş Koçluk pozisyonunu ise Romeo Crennel’in üstleneceğini bildirildi.  

Sezon boyunca Houston Texans’ın Genel Müdürlük pozisyonunda yer alacak olan Jack Easterby ve Baş Koçluk pozisyonunda yer alacak olan Romeo Crennel, sezonun sonu ermesiyle birlikte geçici olarak devraldıkları pozisyonları yeni sahiplerine bırakacak.  

Konuyla İlgili Haber 

Bill O’Brien Houston Texans’tan Kovuldu! 

Bill O'Brien Houston Texans'tan Kovuldu! | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By BenJones88 / CC-BY-SA

 
Bill O’Brien, Houston Texans serüveninin sonuna geldi.   

Houston Texans yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; takımda 6 sezon boyunca baş koçluk yaptıktan sonra Genel Menajerlik unvanını da almış olan Bill O’Brien’ı kovduklarını duyurdu.   

Bill O’Brien, muhabirlerle yaptığı bir video konferans görüşmesinde olaya ilişkin olarak şu sözleri dile getirdi;   

“Verdiğimiz her karar her zaman ekibin çıkarına oldu. Bu örgütün duvarları içerisinde, dışarıdaki halkın asla bilmeyeceği şeyler oldu. Ve bunu anlıyorum.”   

Şu an ise Houston Texans için akıllarda tek bir soru kaldı; “sezonun daha yarısında bile değilken baş koçunu ve aynı zamanda genel menajerini kovan bir takım, sezonun geri kalanında koca bir takım kadrosu, oyuncuların morali ve maç planlamaları ile nasıl başa çıkacak?”   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir