Ticats Brandon Revenberg ile Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Background- Tim Hortons Field - Photo by Jfvoll / CC-BY-SA 4.0 57, Brandon Revenberg, June 22, 2019 Photo by Cmm3 / CC-BY-SA 4.0

Hamilton Tiger-Cats Brandon Revenberg’le Uzatma Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde 2019 CFL Most Outstanding Offensive Lineman ödüllü Offensive Tackle oyuncusu Chris Van Zeyl ile uzatma anlaşması imzalayarak gündeme gelen Hamilton Tiger-Cats, bu seferde; All-Star Offensive Lineman oyuncusu Brandon Revenberg ile uzatma anlaşması imzaladı.

Brandon Revenberg – Kariyer ve İstatistikler

2016 CFL Draft‘ının 1. round ve 3. sırasından Hamilton Tiger-Cats tarafından seçilmiş olan Offensive Lineman oyuncusu Revenberg, 27 Mayıs 2016 tarihinde Hamilton Tiger-Cats ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Hamilton Tiger-Cats adına forma giymiş olan Offensive Lineman oyuncusu Revenberg, toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 3 Solo Tackles

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;

  • 2018, 2019 All-Pro
  • 2019 Hamilton Tiger-Cats Most Outstanding Canadian

Ödüllerini de elde etti ve toplamda 71 maçta yer aldı.

Offensive Lineman oyuncusu Revenberg, Hamilton Tiger-Cats adına forma giydiği 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yer almış olduğu bu 71 maçın 58’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleJared Veldheer Covid-19 Listesine Yerleştirildi
Sonraki makaleJuwan Brescacin Toronto’da Kalıyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here