Ticats Chris Van Zeyl ile Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Background- Tim Hortons Field - Photo by Jfvoll / CC-BY-SA 4.0

Ticats, Chris Van Zeyl’le Uzatma Anlaşması İmzaladı

Bir süredir sessizliğini koruyan Hamilton Tiger-Cats; 2019 CFL Most Outstanding Offensive Lineman ödüllü Offensive Tackle oyuncusu Chris Van Zeyl ile uzatma anlaşması imzaladı.

Takımın Baş Koçu Orlondo Steinauer, konuya yönelik olarak yapmış olduğu açıklamada şu sözleri ifade etti;

Chris sahada hakim olanlardan biri. Ligimizdeki en iyi Offensive Lineman olmasının yanı sıra 13 yıllık kariyeri boyunca sürekli olarak yüksek seviyede performans sergileyen bir şampiyon. 2021‘de Tiger-Cat ailemizin bir parçası olmayı seçtikleri için Chris ve ailesine teşekkür etmek istiyoruz.”

(Hamilton Tiger-Cats Baş Koçu Orlondo Steinauer, Chris Van Zeyl‘le Yapılan Uzatma Anlaşması Üzerine – Kısaltılmıştır.)

1999’dan bu yana Grey Cup şampiyonluğu elde etmemiş olan Hamilton Tiger-Cats; daha önce de Jaelon Acklin, Marcus Tucker, Jalin Marshall, Jackson Bennett, Brandon Banks gibi isimlerle uzatma anlaşması imzalayarak yeni sezona sıkı bir başlangıç yapmak üzere çalışmalar gerçekleştirmişti.

Chris Van Zeyl – Kariyer ve İstatistikler

2007 CFL Draft‘ının 3. round ve 18. sırasından Montreal Alouettes tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Van Zeyl, 3 Eylül 2008 tarihinde Montreal Alouettes tarafından serbest bırakıldıktan sonra 5 Eylül 2008 tarihinde Toronto Argonauts ile bir anlaşma imzaladı.

Bu zamana kadar 3 farklı takımın -Montreal Alouettes, Toronto Argonauts, Hamilton Tiger-Cats- kadrosunda bulunmuş olan Offensive Tackle oyuncusu Van Zeyl, toplamdaki 13 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; 173 maçta yer aldı ve 2019 CFL Most Outstanding Offensive Lineman ödülünü elde etti.

Önceki makaleAnthony Castonzo Emekliye Ayrıldı
Sonraki makaleBrowns, 2 Oyuncusunu IR Listesine Yerleştirdi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here