David Tepper, S. Carolina Üniversitesi'ne Burs Yardımı Yapıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By James Willamor / CC-BY-SA

Güney Carolina Üniversitesi, Carolina Panthers‘in sahibi David Tepper ve Nicole Tepper‘ın; üniversitenin Spor ve Eğlence Yönetimi Bölümüne yarım milyon dolardan fazla bir burs yardımı yapacaklarını duyurdu.

Güney Carolina Üniversitesi, bugün yapılan bir açıklamayla beraber okulun spor ve eğlence yönetim bölümü dahilinde Nicole ve David Tepper Burs Programı’nın kurulduğunu duyurdu. 

Güney Carolina Üniversitesi tarafından yapılan açıklamayla beraber Nicole ve David Tepper Burs Programı dahilinde; önümüzdeki üç yıl içinde toplamda 567.000 dolardan daha fazla bir burs hediyesi yapılacağı açıklandı. 

Ayrıca yapılan açıklamalar dahilinde ilerleyen süreçte verilecek olan bursların; akademik başarıya göre seçileceği ve 4 yıllık bursların yılda 10.000 dolar değerinde olduğu da ifade edildi. 

David Tepper, S. Carolina Üniversitesi'ne Burs Yardımı Yapıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Kyle T. / CC-BY

Güney Carolina Üniversitesi başkanı Bob Caslen ise konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; 

Güney Carolina Üniversitesi, Nicole ve David Tepper’in Carolinas ve Columbia’da eğitim mükemmelliğini ve fırsatlarını destekleme konusundaki liderliğine derinden müteşekkirdir. Bu dönüştürücü ve cömert hediye; yeni nesil spor ve eğlence yönetimi liderlerinin kişisel ve profesyonel başarısız üzerinde anında ve kalıcı bir etki yaratacaktır.”  

Sözlerini ifade ederek Nicole ve David Tepper Burs Programı’na başta kendisinin ve daha sonra ise Güney Carolina Üniversitesi’nin minnettarlığını dile getirdi.  

Nicole Tepper ise bu konu üzerine şu sözleri dile getirdi;  

“Dave ve ben bu küresel salgın sırasında eğitimin ve kolej deneyiminin erişilebilir olmasını istiyoruz. Bu hediye, öğrencilerin okulda ve derecelerini kazanma yolunda ilerlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Güney Kaliforniya Üniversitesi Spor ve Eğlence Yönetimi Bölümü; yenilikçi ve iş odaklı etkileyici bir fakülte kadrosu ile ülkedeki en iyi programlardan biridir.”  

Önceki makaleRoderic Teamer 4 Maç Askıya Alındı
Sonraki makaleStephon Gilmore: Cam Newton “Eşsiz” Bir Oyuncu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here