Cleveland Browns Takım Tesisini Tekrar Açtı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By JonRidinger /CC-BY-SA

Cleveland Browns Takım Tesisini Tekrardan Kullanıma Açtı. 

dün, takım içerisindeki bir pozitif covid-19 vakası (Andy Janovich) sebebiyle takım tesisini tekrar kapatmış ve yüksek riskli yakın temas takibinde başlamış olan Cleveland Browns, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; yapılan yakın temas takibinin sonuç vermediğini ve takım tesisini tekrardan devreye soktuklarını duyurdu.  

Covid-19’un takım içerisinde yarattığı karmaşıklıktan dolayı oldukça zor bir süreç geçiren Browns şu anda; sezonun 11. haftasında Philadelphia Eagles’a karşı yapılacak olan 3. bir iç saha maçına hazırlanmakta.  

Önceki makaleGraham Gano Covid-19’a Yakalandı
Sonraki makaleRoundup: Chiefs, Deandre Baker ile Anlaşma İmzalayabilir Mi?
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here