Cleveland Browns Takım Tesisini Tekrar Kapattı

Cleveland Browns Takım Tesisini Tekrardan Faaliyetten Çıkarttı.  

Geçtiğimiz haftalar içerisinde 2 oyuncusunu Reserve/Covid-19 listesine yerleştirmiş ve takım içerisindeki covid-19 vakaları sebebiyle takım tesisini kapatmış, ardından 13 Kasım tarihinde takım tesisini faaliyete sokmuş olan Cleveland Browns, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takım içerisindeki pozitif covid-19 vakası sebebiyle takım tesisini tekrardan faaliyetten çıkarttıklarını duyurdu.  

Yapılan açıklamayla birlikte takımın covid-19 testi pozitif çıkmış olan Fullback oyuncusu Andy Janovich’in ise Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildiği de dile getirildi.  

Konuyla İlgili Haber 

San Fransisco 49ers Takım Tesisini Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
Levi’s Stadium Photo By Matthew Roth / CC-BY-SA

San Fransisco 49ers Takım Tesisini Kapattı 

San Fransisco 49ers, Covid-19’a Karşı Sıkı Önlemler Almaya Başladı  

4-4’lük bir seriyle birlikte sezona devam eden San Fransisco 49ers, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın Wide Receiver oyuncusu olan Kendrick Bourne’in Covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla birlikte takım tesisini kapattıklarını duyurdu.   

Oyuncunun temsilcisi Henry Organ, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada şu sözleri dile getirdi;   

Kendrick Bourne iyi hissediyor. O iyi, evde kalıyor ve bunu ciddiye alıyor. “  

Takım ise konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada Covid-19’un takım içerisindeki güncel durumuna ilişkin olarak şu sözleri sarf etti;   

San Fransisco 49ers’a bugün bir oyuncunun Covid-19 testinin pozitif çıktığı ve kişinin derhal kendi kendini karantinaya aldığı bilgisi verildi. Kuruluşumuz NFL’in yoğun protokolüne giriş yaptı. Yüksek riskli bireyleri belirlemek için ligle temas takibi konusunda çalışıyoruz. Takımın tüm faaliyetleri bugün sanal olarak yürütülecek. Oyuncularımızın, personelimizin ve topluluğumuzun sağlığı ve güvenliği, kuruluşun en yüksek önceliğidir. NFL ve tıp uzmanları ile yakın çalışmaya devam edeceğiz ve onların talimatlarını izleyeceğiz.”   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir