Cam Newton: Mütevazi Olmaktan Yoruldum | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Arnie Papp / CC-BY

Cam Newton, performansı konusunda artık mütevazi olmaktan yorulduğunu söylüyor!  

Newton, geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinde paylaştığı iki video ile Ulusal Futbol Ligi’nin gündemine bir bomba gibi düştü! 

Paylaştığı videolarda; “Kendine Not: Sen harikasın, sen en iyisin, sen bir canavarsın, sen bir aslansın, başkalarının sana etki etmesine izin verme!” başlığını kullanan Newton, kendisinin en iyi olduğunu vurguladı. 

Newton, paylaştığı videolarda ise şu sözleri sarf etti;  

“Alçakgönüllü olmaktan yoruldum. Ben bir killayım, ben gerçekten bir killayım! Beni duydun mu? Bütün bu alçakgönüllü şeylerden bıktım. Çünkü alçakgönüllü olduğunuzda, sizden faydalanmaya başlarlar. Hiçbir şey söylemediğinizde sizden faydalanmaya başlarlar. Sırtlanlar, filler, zürafalar, antiloplar, şempanzeler ve hatta goriller dahi bunu yapıyor olabilirler ancak ben kükremek ve bunları tamamlamak üzereyim.”  

Newton, bu video içerisinde sarf ettiği sözler ile sağlık durumunun ne kadar iyiye gittiğini ve yeni sezona nasıl motive olduğunu da açıklamış oldu.  

Ayrıca resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu video ile gündeme oturan Newton; kendisinin hakkında ortaya atılan ve, performansının kötü olacağına, eskisi kadar iyi olamayacağına dair olan iddialara da sert bir şekilde cevap vermiş oldu.  

Eski NFL MVP Quarterback Cam Newton için yolu açın, kral geliyor!  

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Cam Newton, Patriots ile Antrenmanlara Başladı! | Korumalı Futbol Türkiye

Cam Newton – Patriots Anlaşmasının Detayları 

 
CNewton ile New England Patriots arasında imzalanan anlaşmanın ilk detayları açıklandı, Cam Newton’ın garantili ödemesinin yalnızca maaşının yarısı olduğu dile getirildi.  

Yapılan açıklamalar doğrultusunda oyuncunun maaşı olan 1,05 milyon dolarlık ödemenin yanı sıra, oyuncun takımla yaptığı anlaşma dahilinde garantili olan maddiyatın yalnızca 550 bin dolar olduğu bildirildi.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here