Cam Newton: Mütevazi Olmaktan Yoruldum | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Arnie Papp / CC-BY

Cam Newton, performansı konusunda artık mütevazi olmaktan yorulduğunu söylüyor!  

Newton, geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinde paylaştığı iki video ile Ulusal Futbol Ligi’nin gündemine bir bomba gibi düştü! 

Paylaştığı videolarda; “Kendine Not: Sen harikasın, sen en iyisin, sen bir canavarsın, sen bir aslansın, başkalarının sana etki etmesine izin verme!” başlığını kullanan Newton, kendisinin en iyi olduğunu vurguladı. 

Newton, paylaştığı videolarda ise şu sözleri sarf etti;  

“Alçakgönüllü olmaktan yoruldum. Ben bir killayım, ben gerçekten bir killayım! Beni duydun mu? Bütün bu alçakgönüllü şeylerden bıktım. Çünkü alçakgönüllü olduğunuzda, sizden faydalanmaya başlarlar. Hiçbir şey söylemediğinizde sizden faydalanmaya başlarlar. Sırtlanlar, filler, zürafalar, antiloplar, şempanzeler ve hatta goriller dahi bunu yapıyor olabilirler ancak ben kükremek ve bunları tamamlamak üzereyim.”  

Newton, bu video içerisinde sarf ettiği sözler ile sağlık durumunun ne kadar iyiye gittiğini ve yeni sezona nasıl motive olduğunu da açıklamış oldu.  

Ayrıca resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu video ile gündeme oturan Newton; kendisinin hakkında ortaya atılan ve, performansının kötü olacağına, eskisi kadar iyi olamayacağına dair olan iddialara da sert bir şekilde cevap vermiş oldu.  

Eski NFL MVP Quarterback Cam Newton için yolu açın, kral geliyor!  

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Cam Newton, Patriots ile Antrenmanlara Başladı! | Korumalı Futbol Türkiye

Cam Newton – Patriots Anlaşmasının Detayları 

 
CNewton ile New England Patriots arasında imzalanan anlaşmanın ilk detayları açıklandı, Cam Newton’ın garantili ödemesinin yalnızca maaşının yarısı olduğu dile getirildi.  

Yapılan açıklamalar doğrultusunda oyuncunun maaşı olan 1,05 milyon dolarlık ödemenin yanı sıra, oyuncun takımla yaptığı anlaşma dahilinde garantili olan maddiyatın yalnızca 550 bin dolar olduğu bildirildi.   

Önceki makaleRonnie Lott’dan Kyle Shanahan için Bill Walsh Benzetmesi
Sonraki makaleAtlanta Falcons, Kadrosuna 2 Kadın Scout Katıyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here