Brian Winters Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

New York Jets, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 7 sezonluk guard oyuncusu olan Brian Winters ‘ı serbest bıraktıklarını bildirdi.  

NFL Network’ten Tom Pelissero tarafından yapılan raporlamalar dahilinde; son birkaç sezondur maçlarda right guard start oyuncusu şeklinde yer alan Brian Winters’ın serbest bırakılması ile; 2020 sezonu için takım bütçesinden 7,28 milyon dolarlık bir tasarruf gerçekleştirildiği bildirildi.  

Brian Winters – Kariyer ve İstatistikler  

Brian Winters Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Brian Winters Photo By Jeffrey Beall / CC-BY Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

2013 NFL Draft’ın 3. round ve 72. Sırasından New York Jets tarafından seçilmiş olan Winters, bu zamana kadar takımla geçirmiş olduğu 7 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca, toplamda 89 maçta yer aldı.  

2013 yılında New York Jets ile başlayan ve 3 Ağustos 2020 tarihinde takım tarafından serbest bırakılmasına kadar süren 7 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca toplamda 89 maçta yer almış olan oyuncu; bu maçların 79’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Brian Winters’ın Serbest Bırakılması Sonrası Takım Kadrosu Analizi 

Van Roten: Newton'la Belichick'i Beraber Düşünmek "Korkunç" | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Keith Allison / CC-BY-SA

Maçlarda right guard pozisyonunda start alan Brian Winters’ın serbest bırakılması ile beraber; oyuncunun pozisyonunu doldurabilecek olan kişinin Greg Van Roten olma ihtimali gün geçtikçe büyüyor. 

2 Nisan 2020 tarihinde takımla 3 yıl süreli bir anlaşma imzalamış olan Roten, şu anda takım kadrosunda Guard oyuncusu olarak yer alıyor; antrenman kamplarının bitişi ve yeni sezonun başlangıcı arasındaki dönemde oyuncunun potansiyel pozisyonunun belirlenmesi ve kamuoyuna duyurulması bekleniyor.  

Önceki makaleGardner Minshew Rezerv/Covid19 Listesine Girdi
Sonraki makaleDoug Pederson Virüs Kaptı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here