Brian Winters, Bills ile Anlaşma İmzalıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Brian Winters Photo By Jeffrey Beall / CC-BY Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Brian Winters, New York Jets ile yolunu ayırdı; artık Buffalo Bills kadrosunda yerini alacak.  

NFL Network’ten Ian Rapoport, geçtiğimiz günlerde New York Jets tarafından serbest bırakılan Brian Winters’ın Buffalo Bills ile anlaşma imzalayacak olduğunu bildirdi. 

Ne Ian Rapoport ne de takım tarafından yapılan açıklamalarda anlaşmanın ne zaman imzalanacağı veya hangi şartları barındıracağına dair bir detay belirtilmedi.  

Brian Winters – Kariyer ve İstatistikler   

Jets, Mekhi Becton ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Marianne O’Leary / CC-BY

2013 NFL Draft’ın 3. round ve 72. Sırasından New York Jets tarafından seçilmiş olan Winters, bu zamana kadar takımla geçirmiş olduğu 7 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca, toplamda 89 maçta yer aldı.   

2013 yılında New York Jets ile başlayan ve 3 Ağustos 2020 tarihinde takım tarafından serbest bırakılmasına kadar süren 7 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca toplamda 89 maçta yer almış olan oyuncu; bu maçların 79’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Oyuncu ile ilgili Daha Fazla Haber 

Brian Winters Serbest Bırakıldı 

Brian Winters Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

New York Jets, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 7 sezonluk guard oyuncusu olan Brian Winters‘ı serbest bıraktıklarını bildirdi.   

NFL Network’ten Tom Pelissero tarafından yapılan raporlamalar dahilinde; son birkaç sezondur maçlarda right guard start oyuncusu şeklinde yer alan Brian Winters’ın serbest bırakılması ile; 2020 sezonu için takım bütçesinden 7,28 milyon dolarlık bir tasarruf gerçekleştirildiği bildirildi.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here