Blue Bombers Kyrie Wilson 'la Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Background- Kyrie Wilson 2019 parade Photo by Krazytea / CC-BY-SA 4.0

Winnipeg Blue Bombers Kyrie Wilson’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz gün Defensive Back oyuncusu Brandon Alexander ile 1 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzalayarak gündeme gelen Winnipeg Blue Bombers; Linebacker oyuncusu Kyrie Wilson ile uzatma anlaşması imzaladı.

Linebacker oyuncusu Wilson, takımla imzalanan yeni uzatma anlaşması çerçevesinde 2 sezon daha Winnipeg Blue Bombers adına forma giyecek.

Kyrie Wilson – Kariyer ve İstatistikler

2016 sezonunda Oakland Raiders kadrosunda yer almış olan Linebacker oyuncusu Wilson, 2017 sezonunda Winnipeg Blue Bombers’a katıldı ve profesyonel futbol kariyerine sahada devam etti.

Bu zamana kadar 2 farklı takımın -Oakland Raiders, Winnipeg Blue Bombers- kadrosunda yer almış olan Linebacker oyuncusu Wilson, toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Interception
  • -1 Yards Interception Were Returned
  • 63 Solo Tackles
  • 3 Times Sacked
  • 25 Yards Lost due to Sacks
  • 1 Fumble Recovered Resulting in a Touchdown for the Recoverer

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 24 maçta yer aldı.

Linebacker oyuncusu Kyrie Wilson; 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yer almış olduğu bu 24 maçın 18’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleKevin Johnson Sahaya Geri Döndü
Sonraki makaleJared Veldheer Covid-19 Listesine Yerleştirildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here