Brandon Alexander, Winnipeg'de Kalıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Winnipeg Blue Bombers Preseason June 13 vs OTT (27462268010) Photo by Winnipeg Blue Bombers / CC-BY 2.0

Winnipeg Blue Bombers, Brandon Alexander’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde tecrübeli Defensive End oyuncusu Jackson Jeffcoat ile uzatma anlaşması imzalayarak gündeme gelen 2019 Grey Cup şampiyonu Winnipeg Blue Bombers; takımın 37 forma numaralı Defensive Back oyuncusu Brandon Alexander ‘la uzatma anlaşması imzaladı.

3 sezondur Winnipeg Blue Bombers adına sahaya çıkan Defensive Back oyuncusu Alexander; imzalanan uzatma anlaşması çerçevesinde 1 sezon daha mavi-sarı-beyaz forma içerisinde sahada yer alacak.

Brandon Alexander – Kariyer ve İstatistikler

UCF‘deki kolej futbolu kariyerini 2014 NCAA CFB sezonuyla birlikte sona erdiren Defensive Back oyuncusu Alexander, Draft dönemi sonrasında Atlanta Falcons ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 2 farklı takım -Atlanta Falcons, Winnipeg Blue Bombers- kadrosunda yer almış olan Defensive Back oyuncusu Alexander, 1’i NFL ve 3’ü CFL olmak üzere sadece 3’ü aktif olarak geçmiş olan toplamdaki 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 4 Passes Intercepted on Defense
  • 98 Yards Interceptions Were Returned
  • Longest Interception Return (56)
  • 1 Interception Returned for Touchdown
  • 127 Solo Tackles
  • 4 Fumbles Forced

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 39 maçta yer aldı.

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 39 maçta yer almış olan Defensive Back oyuncusu Alexander; bu 39 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleSteve McLendon Sahaya Geri Döndü
Sonraki makaleWillie Jefferson Bombers’la Kontratı Yapılandırdı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here