Joe Mixon, Migren Nedeniyle Antrenmanlara Katılamıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY-SA

Cincinnati Bengals, Joe Mixon ile uzatma anlaşması imzaladı. 

Cincinnati Bengals, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın Running Back oyuncusu Mixon ile olan kontratlarını uzattıklarını duyurdu. 

Takım tarafından yapılan açıklama ve NFL Network’ten Ian Rapoport tarafından konuyla ilgili yapılan raporlamalar doğrultusunda Bengals ve Joe Mixon arasında imzalanan anlaşmanın; 4 yıl süreli ve 48 milyon dolar değerinde olduğu ifade edildi.  

Joe Mixon –Kariyer ve İstatistikler  

Joe Mixon - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY-SA

2017 NFL Draft’ın 2. round ve 48. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmiş olan Running Back oyuncusu Mixon, 2 Haziran 2017 tarihinde takım ile; 4 yıl süreli, 5,45 milyon dolar değerinde olan, 2,81 milyon dolar garantili olan ve +2,10 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imzasını atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.   

Bu zamana dek Cincinnati Bengals adına sahaya çıkan oyuncu, toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 693 Rushing Attempts  
  • 2931 Rushing Yards  
  • 17 Rushing Touchdowns  
  • 108 Receptions  
  • 870 Receiving Yards  
  • 4 Receiving Touchdowns  
  • 2 Fumbles Recovered  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 44 maçta yer aldı.   

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 44 maçta yer almış olan Joe MixonCincinnati Bengals kadrosunda RB oyuncusu olarak oynadığı bu 44 maçın 35’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Önceki makaleTyler Shelvin, 2020 Sezonundan Çekildi
Sonraki makaleDerwin James 2020 Sezonunu Kaçırabilir
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here