Bengals, Joe Mixon ile Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY-SA

Cincinnati Bengals, Joe Mixon ile uzatma anlaşması imzaladı. 

Cincinnati Bengals, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın Running Back oyuncusu Mixon ile olan kontratlarını uzattıklarını duyurdu. 

Takım tarafından yapılan açıklama ve NFL Network’ten Ian Rapoport tarafından konuyla ilgili yapılan raporlamalar doğrultusunda Bengals ve Joe Mixon arasında imzalanan anlaşmanın; 4 yıl süreli ve 48 milyon dolar değerinde olduğu ifade edildi.  

Joe Mixon –Kariyer ve İstatistikler  

Joe Mixon, Migren Nedeniyle Antrenmanlara Katılamıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY-SA

2017 NFL Draft’ın 2. round ve 48. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmiş olan Running Back oyuncusu Mixon, 2 Haziran 2017 tarihinde takım ile; 4 yıl süreli, 5,45 milyon dolar değerinde olan, 2,81 milyon dolar garantili olan ve +2,10 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imzasını atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.   

Bu zamana dek Cincinnati Bengals adına sahaya çıkan oyuncu, toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 693 Rushing Attempts  
  • 2931 Rushing Yards  
  • 17 Rushing Touchdowns  
  • 108 Receptions  
  • 870 Receiving Yards  
  • 4 Receiving Touchdowns  
  • 2 Fumbles Recovered  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 44 maçta yer aldı.   

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 44 maçta yer almış olan Joe MixonCincinnati Bengals kadrosunda RB oyuncusu olarak oynadığı bu 44 maçın 35’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Önceki makaleTyler Shelvin, 2020 Sezonundan Çekildi
Sonraki makaleDerwin James 2020 Sezonunu Kaçırabilir
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here